Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Wałbrzych

4,83
417 opinii

Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Co to jest lek i w jakim celu się go stosuje? Wskazania do …

od 25,54 Najbliżej: 1,9 km

Liczba ofert: 35

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Metafen jest lekiem w postaci tabletek do podawania doustnego. Zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujące działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Co to jest lek i w jakim celu się go stosuje? Wskazania do stosowania: bóle różnego pochodzenia, w tym: bóle głowy migrena bóle menstruacyjne bóle zębów bóle mięśni bóle kości i stawów bóle lędźwiowo-krzyżowe bóle pourazowe nerwobóle i  gorączka. Lek przeznaczony jest dla dorosłych i młodzieży w wieku powyżej 12 lat. Jak stosować lek? Dawkowanie: Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty. Jeśli pacjent stosował wcześniej leki zawierające syldenafil w dawce 50 mg lub większej, zalecana dawka leku to 50 mg. W przeciwnym razie lek Maxigra Max w dawce 50 mg należy stosować tylko w przypadku, jeśli pacjent po zastosowaniu syldenafilu w dawce 25 mg nie odczuł zadowalającego efektu (czyli nie uzyskał wzwodu wystarczającego do odbycia stosunku). Warunkiem jest uzyskanie wyniku „Mogę zastosować lek Maxigra Max zawierający syldenafil 50 mg” z dołączonego kwestionariusza. Są pacjenci, dla których dawka 25 mg wystarcza do osiągnięcia zadowalającego efektu terapeutycznego. Ci pacjenci powinni pozostać przy dawce 25 mg, przyjmowanej w zależności od potrzeb około godziny przed planowaną aktywnością seksualną. Lekarz po konsultacji może zalecić inny sposób dawkowania. Leku Maxigra Max nie należy stosować częściej niż raz na dobę. Co zawiera lek? Skład i postać: Każda tabletka zawiera 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu. Podmiot odpowiedzialny Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. ul. Pelplińska 19, 83-200 Starogard Gdański tel. + 48 22 364 61 01 To jest lek. Dla bezpieczeństwa stosuj go zgodnie z ulotką dołączoną do opakowania. Zwróć uwagę na przeciwwskazania. W przypadku wątpliwości skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Polpharma
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 50 tabl.
Wskazanie
  • Migrena
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
  • Dla dzieci
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Ibuprofen
  • Paracetamol
Dawka
  • 200mg+325mg
Temperatura od
  • 2
Temperatura do
  • 25
Dystrybucja
  • Polpharma Metafen
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • ZAKŁ. FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • ZAKŁ. FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie Metafen (200 mg + 325 mg) x 50 tabl. Wałbrzych

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,83 na podstawie 417 opinii
  • Michalina
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Niedawno go odkryłam i jest u mnie bardzo skuteczny. Może dzięki kombinacji ibuprofenu z paracetamolem.
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • U...o
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Jak dla mnie najskuteczniejszy i najszybciej działający środek przeciwbólowy na różnego rodzaju bóle.
    • skuteczność
    • szybkość działania
  • joanna
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    wybrałam metafen ze względu na dwa składniki. po co zarzywac paracetamol oraz dodatkowo ibuprofen skoro można mieć te oba składniki w jednej tabletce.
  • Jowita
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Poleca, tabletka łatwa do połknięcia. Zażywam kiedy sam paracetamol nie zadziała, a są takie dni...
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Mariola
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Metafen tabletki przeciw bólowe szybko działają na każdy ból.Duże opakowanie bardziej się opłaca.
    • skuteczność