Ibupar Forte 400mg 20 tabletek Wałbrzych

4,87
281 opinii

Lek przeciwbólowy o potrójnym działaniu uśmierza ból obniża gorączkę hamuje procesy zapalne IBUPAR FORTE Ibuprofenum 400 mg, tabletki drażowane Dawkowanie i sposób podania: Dawka początkowa wynosi 400 mg jednorazowo lub co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 …

od 9,59 Najbliżej: 1,9 km

Liczba ofert: 35

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Lek przeciwbólowy o potrójnym działaniu uśmierza ból obniża gorączkę hamuje procesy zapalne IBUPAR FORTE Ibuprofenum 400 mg, tabletki drażowane Dawkowanie i sposób podania: Dawka początkowa wynosi 400 mg jednorazowo lub co 4 do 6 godzin. Nie należy stosować dawki większej niż 1200 mg (3 tabletki) na dobę. Nie należy stosować u dzieci poniżej 12 lat. Opakowanie: 1 opakowanie zawiera 10 lub 20 tabletek powlekanych. Kto może stosować lek IBUPAR® Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia Wskazania do stosowania Bóle słabe do umiarkowanych  różnego pochodzenia, np.: bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie. Bolesne miesiączkowanie. Gorączka różnego pochodzenia  (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia) Informacja o produkcie leczniczym Ibupar Forte. Nazwa produktu leczniczego. Ibupar forte, 400 mg, tabletki powlekane. Nazwa powszechnie stosowana substancji czynnej. Ibuprofen (Ibuprofenum). Dawka/stężenie substancji czynnej. 1 tabletka zawiera 400 mg ibuprofenu (Ibuprofenum). Postać farmaceutyczna. Tabletka powlekana. Tabletka barwy czerwonej, o jednorodnej powierzchni, okrągła, obustronnie wypukła. Wskazanie lub wskazania terapeutyczne do stosowania. Bóle słabe do umiarkowanych różnego pochodzenia, np. bóle głowy, również migrenowe, bóle zębów, mięśni, kości i stawów, bóle pourazowe, nerwobóle, bóle towarzyszące przeziębieniu i grypie. Gorączka różnego pochodzenia (m.in. w przebiegu grypy i przeziębienia). Bolesne miesiączkowanie. Przeciwwskazania. Nadwrażliwość na ibuprofen lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Czynna lub występująca w przeszłości choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy, perforacja lub krwawienie, również występujące po zastosowaniu NLPZ. Ciężka niewydolność wątroby, ciężka niewydolność nerek lub ciężka niewydolność serca (klasa IV wg NYHA). Istniejące lub występujące w przeszłości objawy alergii w postaci kataru, pokrzywki lub astmy oskrzelowej, po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego lub innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych. Trzeci trymestr ciąży. Jednoczesne przyjmowanie innych niesteroidowych leków przeciwzapalnych, w tym wybiórczych inhibitorów COX-2 (zwiększone ryzyko wystąpienia działań niepożądanych). Skaza krwotoczna. Podmiot odpowiedzialny. Adamed Pharma S.A. Pieńków, ul. M. Adamkiewicza 6A, 05-152, Czosnów. Niniejsza informacja została przygotowana na podstawie Charakterystyki Produktu Leczniczego (tu podać nazwę produktu leczniczego) zatwierdzonej 03.2021, z którą należy się zapoznać przed zastosowaniem leku. Dodatkowe informacje dostępne są w Adamed Pharma S.A. Pieńków, ul. M. Adamkiewicza 6A 05-152 Czosnów. Tel.: +48227327700, fax.: +48227327700, e-mail: adamed@adamed.com. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Adamed Pharma
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 20 tabl.
Wskazanie
  • Ból głowy
  • Migrena
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Ibuprofen
Dawka
  • 400 mg
Temperatura od
  • 15
Temperatura do
  • 25
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • PABIANICKIE ZAKŁ.FARMACEUTYCZNE POLFA S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • PABIANICKIE ZAKŁ.FARMACEUTYCZNE POLFA S.A.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie Ibupar Forte 400mg 20 tabletek Wałbrzych

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,87 na podstawie 281 opinii
  • G...z
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    bardzo pozytywnie oceniam aptekę jej działanie jest mega profesjonalne apteka godna polecenia
    • cena
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Użytkownik Ceneo
    3,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Tabletka kiepska do połykania, ja dziele na pół. Produkt zgodny z opisem, nie warto przepłacać i kupować reklamowanych odpowiedników. Polecam
  • Patryk
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Jeden z najtańszych leków zawierających ibuprofen obok Polfa Łódź, Bio-Profil i Hasco-Lek.
    • cena
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • K...o
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Tabletki łatwe do połknięcia. Szybko zaczyna działać. Cena przystępna. Polecam wszystkim
    • cena
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Patryk
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dużo substancji aktywnej 400 mg ibuprofenu, nie szkodzi wątrobie tak jak paracetamol.
    • skuteczność
    • szybkość działania