GRIPEX REGULAR 24 tabl. Wałbrzych

4,56
70 opinii

Gripex  (Paracetamolum 325 mg,  Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg,  Dextromethorphani hydrobromidum 10 mg). Tabletki powlekane.    Wskazania: Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból …

od 33,99 Najbliżej: 1,9 km

Liczba ofert: 35

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Gripex  (Paracetamolum 325 mg,  Pseudoephedrini hydrochloridum 30 mg,  Dextromethorphani hydrobromidum 10 mg). Tabletki powlekane.    Wskazania: Doraźne leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych, zapalenia zatok przynosowych (gorączka, katar, kaszel, ból głowy, ból gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).    Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Jednoczesne stosowanie innych leków zawierających paracetamol. Stosowanie inhibitorów MAO i okres do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania. Wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Ciężkie nadciśnienie tętnicze. Choroba niedokrwienna serca. Choroba alkoholowa. Astma oskrzelowa. Nie stosować w ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat.    Podmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o., 50-507 Wrocław, ul. Ziębicka 40   

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • USP Zdrowie
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Tabletki
Opakowanie
  • 24 tabl. (2 blist. po 12 tabl.)
Podstawowy składnik
  • Bromowodorek dekstrometorfanu
  • Paracetamol
  • Chlorowodorek pseudoefedryny
Dawka
  • 325mg+30mg+10mg
Wskazanie
  • Ból gardła
Temperatura od
  • 15
Temperatura do
  • 25
Dystrybucja
  • Gripex
Podmiot odpowiedzialny
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie GRIPEX REGULAR 24 tabl. Wałbrzych

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,56 na podstawie 70 opinii
  • elwira646
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dobry sprawdzony lek przy różnych dolegliwościach grypowych. Dobrze można obniżyć ty lekiem gorączkę.Bardzo bobry lek.Polecam
  • dorusl
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Czasami skuteczna obrona na początku przeziębienia. Szkoda, że nie zawsze. Mimo to, zawsze mam w domowej apteczce i próbuję.
  • Monika
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Gripex zawsze jest w mojej apteczce, gdy tylko coś się zaczyna biorę go i wtedy mam wrażenie że szybciej przechodzę chorobę
  • Mariusz
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Bardzo dobry lek na pierwsze objawy grypy i przeziębienia. Jego dosyć wysoką cenę rekompensuje bardzo wysoka skuteczność.
  • nika
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    To rewelacyjny środek szybko zwalczający objawy grypy i przeziębienia. Rewelacyjnie zwalcza katar i ból mięśni