Głośniki przenośne
Głośniki przenośne
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Marshall Stanmore czarny

5
Marshall Stanmore czarny
Głośnik jest rewelacyjny. Poza tym, że wygląda świetnie, jego design jest unikalny i ponadczasowy, stanowi sam w sobie wystrój domu to gra doskonale. Basy są niezwykle soczyste, barwa dźwięku bardzo szeroka. Słuchanie muzyki z tego głośnika to rozkosz dla uszu. Cena jaka jest taka jest, za jakość wykonania i odtwarzania zawsze trzeba było zapłacić :). Serdecznie polecam!

JBL Xtreme czarny

5
JBL Xtreme czarny
Nie kupiłam niestety, bo nie ma białego/jasnego koloru.... Producent zapomniał że część osób lubi biale/jasne wnętrza i czarny/czerwony głośnik wygląda fatalnie.... Przykrość wielką :((( czekam na biały !!!

Jbl Go Czarny

5
Jbl Go Czarny
Kupiłam głośnik mojemu chłopakowi na urodziny, jego mina mówiła za siebie. Był wniebowzięty. Głośnik przetestowałam sama, lubie mocne, basowe brzmienia a ten głośnik poradził sobie ze wszystkimi moimi ulubionymi piosenkami. Jakość dźwięku jest rewelacyjna, łączy się przez bluetooth, można na nim podgłaśniać i ściszać muzykę, spokojnie może robić za nagłośnienie na imprezach :) bateria trzyma długo, chłopak mówiła że 5 godzin spokojnie wytrzyma. Chyba go sama sobie kupię ;)