Stacja dokująca Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 (40BA0265EU) Wąbrzeźno
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 Przewodowa Czarny Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: Thunderbolt 5, Maksymalne zasilanie USB: 180 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 2500 Mbit/s. Kolor produktu: Czarny, Nazwa …
od 1 649 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500 Przewodowa Czarny Lenovo ThinkPad Thunderbolt 5 Smart Dock 7500. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: Thunderbolt 5, Maksymalne zasilanie USB: 180 W. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 2500 Mbit/s. Kolor produktu: Czarny, Nazwa koloru: Eclipse Black, Typ HD: 8K Ultra HD. Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Zasilanie: 265 W. Szerokość produktu: 235 mm, Głębokość produktu: 80 mm, Wysokość produktu: 30 mm Najważniejsze parametry techniczne Ochrona - Kensington Lock: Tak Ochrona - Typ gniazda zamka kabla: Kensington Wydajność - Wersja USB Power Delivery: 3.1 Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 20 - 95% Wyświetlacz - Typ HD: 8K Ultra HD Wyświetlacz - Maksymalna częstotliwość odświeżania: 60 Hz Montaż - Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 4 Nośnik danych - Zintegrowany czytnik kart: Nie Porty i interfejsy - Technologia łączności: Przewodowa Porty i interfejsy - Interfejs hosta: Thunderbolt 5 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.1 Porty i interfejsy - Maksymalne zasilanie USB: 180 W Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów Thunderbolt 5: 2 Porty i interfejsy - Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 2500 Mbit/s Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3 Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów HDMI: 1 Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość DisplayPort: 2 Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Wymagania systemowe - Obsługiwany systemy operacyjne Linux: Tak Cechy - Wersja DisplayPort: 2.1 Cechy - Nazwa koloru: Eclipse Black Cechy - Kolor produktu: Czarny Moc - Rodzaj zasilania: Prąd przemienny Moc - Zasilanie: 265 W Moc - Zasilanie USB: Tak Certyfikaty - Certyfikaty: FCC/ICESCEKCCRCMBSMINCCVCCICBcULusEACTUV-MarkUkraine DoCNOMIFTTELECUKCAVNTAWPC ETASRRCSDPPIIMDASIRIMNBTCSUBTELKVALITET/RATELMCITANRTUCCINACOMCITRATRANTCPSRCARTCIINCMThunderbolt CertEVO Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 1,73 kg Waga i rozmiary - Waga produktu: 585 g Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 235 mm Waga i rozmiary - Szerokość opakowania: 260 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 80 mm Waga i rozmiary - Głębokość opakowania: 165 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 30 mm Waga i rozmiary - Wysokość opakowania: 74 mm Zawartość opakowania - Karta gwarancyjna: Tak Zawartość opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Zawartość opakowania - Ilość na paczkę: 1 szt. Klasyfikacja - Kod producenta: 40BA0265EU Klasyfikacja - EAN: Klasyfikacja - ID Produktu: 133981077
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Model
  • 40BA0265EU
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 30 mm
Szerokość
  • 235 mm
Głębokość
  • 80 mm