Asus 650W TUF-GAMING-650B Wąbrzeźno
4,5
1 opinia
Zasilacz Asus TUF GAMING 650B 650W 80PlusBronze Kod produktu: TUF-GAMING-650B Kondensatory i dławiki zaliczają wymagające testy dla zagwarantowania certyfikacji wytrzymałości klasy wojskowej. Wentylatory z podwójnym łożyskiem kulkowym gwarantują dwa razy dłuższą żywotność w porównaniu do rozwiązań …
od 239 Najbliżej: 0,1 km
Liczba ofert: 17
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz Asus TUF GAMING 650B 650W 80PlusBronze Kod produktu: TUF-GAMING-650B Kondensatory i dławiki zaliczają wymagające testy dla zagwarantowania certyfikacji wytrzymałości klasy wojskowej. Wentylatory z podwójnym łożyskiem kulkowym gwarantują dwa razy dłuższą żywotność w porównaniu do rozwiązań z łożyskiem kołnierzowym. Ochronna powłoka płytki drukowanej zabezpiecza przed wilgocią, kurzem oraz ekstremalnymi temperaturami. Certyfikacja 80 Plus Bronze świadczy o wysokiej jakości komponentów, które zaliczyły wymagające testy. Wentylator o konstrukcji Axial-tech charakteryzuje się mniejszą piastą z dłuższymi łopatkami i pierścieniem blokującym – dla zwiększenia ciśnienia powietrza kierowanego w dół. Technologia 0dB pozwala Ci cieszyć się mniej wymagającymi grami przy względnej ciszy. Kable z oplotami zapewniają Twojemu systemowi przejrzysty, taktyczny styl. Dostępne jest 8-pinowe złącze do procesora (EPS 12 V) 80 cm Stworzone do długiego użytkowania Zasilacze z serii TUF Gaming oferują połączenie komponentów klasy wojskowej z solidnym rozwiązaniem chłodzenia, zapewniając platformę zasilającą, na której możesz polegać. Wysokiej jakości kondensatory i dławiki przechodzą niezliczone testy, w tym testy w ekstremalnych temperaturach i testy wibracji, co gwarantuje zgodność zasilaczy z wymagającymi specyfikacjami stosowanymi przez służby wojskowe. Wentylator typu Axial-tech z podwójnym łożyskiem kulkowym charakteryzuje się większą trwałością niż wszelkie inne typy wentylatorów, co przekłada się na dłuższą ogólną żywotność produktu. Jest to idealna jednostka zasilająca do zainstalowania w Twoim systemie gamingowym TUF Gaming lub dowolnym komputerze złożonym z myślą o bezproblemowej rozgrywce w gry klasy AAA przez wiele lat. Certyfikacja klasy wojskowej Najwyższa jakość Wszystkie najważniejsze kondensatory i dławiki zastosowane w jednostkach zasilających TUF Gaming posiadają certyfikat potwierdzający zgodność ze specyfikacjami klasy wojskowej, co gwarantuje stabilną pracę w szerokim zakresie temperatur. Wentylator z podwójnym łożyskiem kulkowym 2x dłuższa żywotność Wzorowe chłodzenie zapewnia 135-milimetrowy wentylator obracający się na podwójnym łożysku kulkowym. Takie rozwiązanie oferuje dwa razy dłuższą żywotność w porównaniu do systemów z łożyskiem kołnierzowym. Ochronna powłoka płytki drukowanej Wszystko zabezpieczone Płytka drukowana posiada ochronną powłokę konforemną, która chroni ją przed spięciami spowodowanymi wilgocią, kurzem i zanieczyszczeniami. Certyfikacja 80 Plus Bronze Inteligencja i klasa Bronze Wysokiej jakości komponenty zastosowane w zasilaczach TUF Gaming zapewniają wydajną i niezawodną pracę godną certyfikatu 80 PLUS Bronze. Wydajność prowadzi również do niskich temperatur w zasilaczu, ułatwiając jeszcze cichszy profil akustyczny wentylatora 135 mm Axial-tech. Wentylator o konstrukcji Axial-tech Lepszy, szybszy, mocniejszy Wentylatory o konstrukcji Axial-tech zostały oryginalnie zaprojektowane do zastosowania w high-endowych kartach graficznych marki ROG. Są one wyposażone w mniejszą piastę z dłuższymi łopatkami, a także pierścień blokujący do zwiększenia ciśnienia powietrza skierowanego w dół. W jednostkach zasilających z serii TUF Gaming powiększyliśmy tę konstrukcję do 135 mm, aby efektywnie chłodzić komponenty przy niskich prędkościach obrotowych, a co za tym idzie również mniejszej emisji hałasu. Technologia 0dB Inteligentnie zapewniona cisza Zintegrowany kontroler zatrzymuje pracę 135-milimetrowego wentylatora, kiedy współczynnik TDP (z ang. Thermal Design Power) wynosi mniej niż 30%, dzięki czemu możesz cieszyć się mniej wymagającymi grami we względnej ciszy. Przy TDP powyżej 30% wentylatory automatycznie ponownie się uruchomią. Kable z oplotem Doskonałe dopasowanie Kable owinięte czarnym oplotem pozwalają Ci zachować taktyczny i przejrzysty wygląd swojego systemu. GALERIA SPECYFIKACJA Intel Specification: ATX 12V Wymiary: 15 x 15 x 8.6 cm Efficiency: 80Plus Bronze Protection Features: OPP/OVP/UVP/SCP/OCP/OTP Hazardous Materials: ROHS AC Input Range: 100-240Vac DC Output Voltage: +3.3V +5V +12V -12V +5Vsb Maximum Load: 25A 25A 51A 0.8A 3A Combined Load: 130W 130W 612W 9.6W 15W Total Output: 650W Złącza: MB 24/20-pin x1, CPU 4+4-pin x1, PCI-E 6+2-pin x4, SATA x5, Periplheral x4 Specyfikacja kabli: Kabel zasilania x 1, Kabel zasilania do płyty głównej x 1 (600mm). Kabel do procesora x 2 (800mm), Kabel do urządzeń PCI-E x 2 (600mm), Kabel do urządzeń SATA x 2 (400+120mm x1, 400+120+120mm x1), Kabel do urządzeń peryferyjnych x 1 (400+150+150+150mm), Naklejka TUF Gaming x 1 Waga: Pojedyncza jednostka zasilająca: 2.06KG, Waga produktu (wraz z opakowaniem): 2.06KG
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • ASUS
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 650 W
Sata
  • 5 wtyczek
Molex
  • 4 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Bronze
Modularne okablowanie
  • Brak
Głębokość
  • 150 mm
Szerokość
  • 205 mm
Średnica wentylatorów
  • 135 mm
Waga
  • 2 kg
Wysokość
  • 200 mm
Model
  • TUF-GAMING-650B
Opinie Asus 650W TUF-GAMING-650B Wąbrzeźno