Lenovo Go 130 W Multi Port Charger (G0A6130WEU) Ulanów
Lenovo G0A6130WEU ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Wewnętrzna Lenovo G0A6130WEU. Typ ładowarki: Wewnętrzna, Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne. Napięcie: 100 - 240 V. Ilość portów USB typu C: 3. Długość kabla: 1,8 m, Kolor …
od 249,26 Najbliżej: 5,3 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
Lenovo G0A6130WEU ładowarka do urządzeń przenośnych Uniwersalne Czarny Prąd przemienny Wewnętrzna Lenovo G0A6130WEU. Typ ładowarki: Wewnętrzna, Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne. Napięcie: 100 - 240 V. Ilość portów USB typu C: 3. Długość kabla: 1,8 m, Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Kompatybilność ładowarki: Uniwersalne Wydajność - Typ ładowarki: Wewnętrzna Wydajność - Certyfikaty: Sicherheit-cTUVus, FCC SDOC+IC VOC DOE CEC Nrcan LDV+CB CB CE EMC ERP GCC-Kennzeichnung SII-Sicherheit + EMC Kvalitet CoC-Sicherheit + EMC TUV-S、IRAM RTE-Sicherheit Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów USB typu C: 3 Cechy - Napięcie: 100 - 240 V Cechy - Częstotliwość danych wejściowych: 50/60 Hz Cechy - Kolor produktu: Czarny Moc - Prąd wejściowy: 1.8 A Moc - Moc adaptera AC: 130 W Moc - Rodzaj zasilania: Prąd przemienny Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 85,5 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 82 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 30 mm Waga i rozmiary - Długość kabla: 1,8 m Waga i rozmiary - Waga produktu: 411 g Dane opakowania - Szerokość opakowania: 233 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 143 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 63 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 800 g Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 20 - 95% Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Klasyfikacja - Kod producenta: G0A6130WEU Klasyfikacja - EAN: 195892033943 Klasyfikacja - ID Produktu: 107546466
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Model
  • Go Multi-Port Charger 130W
Rodzaj
  • Ładowarki sieciowe
Moc ładowania
  • 130 W