Volt 3SIP300024 SINUS-3000 24V przetwornica 1500/3000W 24/230V Ujazd
PRZETWORNICA SINUS PLUS 300024V / 230V 1500/3000W Najważniejsze cechy Moc ciągła do 1500W Moc impulsowa 3000W Napięcie wejściowe: 21 V - 31 V Napięcie wyjściowe: 225 V - 235 V Przebieg napięcia: Czysty Sinus Gniazdo USB Pilot Przeznaczenie Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd) Urządzenia …
od 920 Najbliżej: 40 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
PRZETWORNICA SINUS PLUS 300024V / 230V 1500/3000W Najważniejsze cechy Moc ciągła do 1500W Moc impulsowa 3000W Napięcie wejściowe: 21 V - 31 V Napięcie wyjściowe: 225 V - 235 V Przebieg napięcia: Czysty Sinus Gniazdo USB Pilot Przeznaczenie Urządzenia RTV (telewizory, tunery, hi-fi, dvd) Urządzenia AGD (lodówki, mikrofalówki, blendery, opiekacze) Elektronarzędzia (wiertarki, szlifierki) Zasilanie ładowarek (smartfony, tablety, telefony, laptopy, gps-y) Pompy, sprężarki (wody, ciepła, klimatyzatory) Urządzenia biurowe (drukarki, faksy, komputery, monitory) Opis Seria przetwornic napięcia sinus służy do zasilania urządzeń elektrycznych wymagających napięcia przemiennego 230V z akumulatorów i instalacji samochodowych o napięciu stałym 12V lub 24V. Doskonale sprawdza się w miejscach gdzie nie ma możliwości bezpośredniego podłączenia do sieci energetycznej. Może być również z powodzeniem wykorzystana jako awaryjne źródło energii dla urządzeń wymagających ciągłego zasilania, takich jak na przykład piece i pompy CO. Cechą odróżniającą przetwornice sinus od klasycznych prostych przetwornic AC/DC, jest wytwarzanie na wyjściu napięcia przemiennego o przebiegu sinusoidalnym, identycznego jak to w sieci energetycznej. Umożliwia to zasilanie urządzeń wyposażonych w silniki elektryczne i transformatory, takich jak elektronarzędzia, pompy i sprzęt AGD małej mocy. Proste, tanie przetwornice wytwarzają w rzeczywistości napięcie o przebiegu prostokątnym, nazywane czasami błędnie "sinusoidą modyfikowaną". Napięcie takie nie nadaje się do zasilania urządzeń o charakterze indukcyjnym lub pojemnościowym i może spowodować ich uszkodzenie. Przetwornice z serii SINUS PLUS, współpracują z regulatorami solarnymi MPPT, oraz posiadają włącznik na pilocie przewodowym. Specyfikacja techniczna Moc całkowita: 3000 W Moc znamionowa: 1500 W Zakres napięcia wejściowego: 21 - 28 VDC Zakres napięcia wyjściowego: 220 - 240 VAC Częstotliwość napięcia wyjściowego: 50 Hz (+- 5 %) Prąd pobierany bez obciążenia: 300 mA Sprawność: >= 92 % Zabezpieczenie przeciążeniowe: Przy obciążeniu większym niż 120 % urządzenie automatycznie się wyłącza, sygnał dźwiękowy, czerwona dioda Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem: Sygnał dźwiękowy, czerwona dioda, automatyczne wyłączenie
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VOLT
Model
  • 3SIR300024
Moc
  • 11,6 KM
Waga
  • 4,6 kg
Napięcie wyjściowe
  • 230 V
Zakres napięcia wejściowego (akumulator)
  • 11-15 VDC
Automatyczny regulator napięcia sieci AVR
  • 140-275 VAC
Opinie Volt 3SIP300024 SINUS-3000 24V przetwornica 1500/3000W 24/230V Ujazd