Pompa ogrodowa Fotton FT11 16PV Ujazd
3,63
4 opinie
od 380,10 Najbliżej: 17 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Autonomiczny zestaw pompowy FOTTON FT11-16PV Z SOLAR z dedykowanym panelem FTP25W Zestaw składa się z małogabarytowej niskonapięciowej pompy zatapialnej, wykonanej w najnowszej technologii napędów magnetycznych opartych na magnesach trwałych i specjalnego dedykowanego panela FOTTON FTP25W. Do podstawowych zalet pompy FOTTON FT11-16PV Z zaliczyć należą: wodoszczelność - pompa może pracować jako zanurzeniowa - zęzowa, małe kompaktowe rozmiary, ekstremalną energooszczędność, wysoką wydajność, możliwość zasilania ze źródła o napięciu 12V DC, wysoka trwałość - pompa może pracować w sposób ciągły 24h/dobę - zaawansowana technologicznie budowa oparta na napędzie magnetycznym - bez szczotkowym. W skład zestawu wchodzi również wysokiej jakości dedykowany do pracy z pompą FT11 16PV apnel FOTTON FTP 25W. Panel posiada specjalnie dopasowane parametry pracy do potrzeb magnetycznego napędu pompy FOTTON FT11 16PV Pozostałe cechy energooszczędnej pompy FOTTON FT11-16PV: Bezproblemowy montaż - pompę należy zanurzyć bezpośrednio w płynie stawiając np na dnie zbiornika, przyłącze hydrauliczne 11mm, przewód elektryczny o długości ok 0,8m, bez szczotkowa konstrukcja zapewniająca długi okres eksploatacji do 20000h, możliwość pracy 24h/dobę, bardzo niski pobór energii, praktycznie bezobsługowa praca.Główne obszary zastosowań: - dekoracje wnętrz i ogrodów - fontanny, oczka wodne, wodospady, kaskady itp... - wypompowywanie / przepompowywanie wody i płynów - instalacje wodne zasilane niskim napięciem 12VDC, instalacje z obniżonym napięciem z przyczyn bezpieczeństwa ludzi, - wypompowywanie wody na jachtach i łodziach - przepompowywanie wody w akwarystyce.Gwarancja 12 miesięcy.ZAPRASZAMY