Eaton Stycznik Mocy 95A 3P 230V Ac 0Z 0R Dilm95-Ea (189923) Ujazd
Stycznik 45kW/400V, sterowanie 230VAC DILM95-EA(230V50HZ,240V60HZ) Producent: Eaton Stycznik 45kW/400V, sterowanie 230VAC DILM95-EA(230V50HZ,240V60HZ)Szukasz optymalnego rozwiązania dla zleconych albo rozpoczętych projektów. Nie chcesz tracić czasu na żmudne poszukiwanie podstawowych informacji o …
od 1 048,99 Najbliżej: 28 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Stycznik 45kW/400V, sterowanie 230VAC DILM95-EA(230V50HZ,240V60HZ) Producent: Eaton Stycznik 45kW/400V, sterowanie 230VAC DILM95-EA(230V50HZ,240V60HZ)Szukasz optymalnego rozwiązania dla zleconych albo rozpoczętych projektów. Nie chcesz tracić czasu na żmudne poszukiwanie podstawowych informacji o produkcie. Profesjonalnie i kompleksowo obsługujemy firmy wykonawcze i inne.Liczba styków głównych rozwiernych: 0 Wersja modułowa: nie Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V: 45 kWRodzaj napięcia sterowania: AC Liczba styków pomocniczych rozwiernych: 0 Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz: 240 ... 240 VLiczba styków głównych zwiernych: 3 Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V: 95 ALiczba styków pomocniczych zwiernych: 0 Znamionowy prąd pracy pracy Ie dla AC-1, 400 V: 130 A[O] Liczba styków głównych rozwiernych 0 Liczba styków głównych zwiernych 3 Liczba styków pomocniczych rozwiernych 0 Liczba styków pomocniczych zwiernych 0 Rodzaj napięcia sterowania AC Rodzaj podłączenia styków głównych Połączenie śrubowe Wersja modułowa nie Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V 45 kW Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V 26 kW Znamionowa moc pracy NEMA 55 kW Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz 230 ... 230 V Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz 240 ... 240 V Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC 0 ... 0 V Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V 50 A Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V 130 A Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V 95 A
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Eaton
Model
Rodzaj
  • Styczniki
Napięcie zasilania
  • 230V
Opinie Eaton Stycznik Mocy 95A 3P 230V Ac 0Z 0R Dilm95-Ea (189923) Ujazd