Thermaltake Litepower 550W ATX (PSLTP0550NPCNEU2) Tyszowce
5 opinii
Thermaltake Litepower GEN2 550W PSU moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny Thermaltake Litepower GEN2 550W PSU. Moc w sumie: 550 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 45 cm, Długość kabla …
od 151,99 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 6
Oferta sklepu
Opis
Thermaltake Litepower GEN2 550W PSU moduł zasilaczy 24-pin ATX ATX Czarny Thermaltake Litepower GEN2 550W PSU. Moc w sumie: 550 W, Napięcie wejściowe AC: 230 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz. Motherboard power connector: 24-pin ATX, Długość kabla płyty głównej: 45 cm, Długość kabla zasilającego SATA: 450 mm. Przeznaczenie: PC, Rodzaj zasilacza (PSU): ATX, Obsługiwany typ płyty głównej: ATX. Kolor produktu: Czarny, Rodzaj chłodzenia: Aktywne, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Najważniejsze parametry techniczne Porty i interfejsy - Motherboard power connector: 24-pin ATX Porty i interfejsy - Długość kabla płyty głównej: 45 cm Porty i interfejsy - Ilość złączy zasilających SATA: 5 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego SATA: 450 mm Porty i interfejsy - Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 450 mm Porty i interfejsy - Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 2 Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego PCI Express: 45 cm Porty i interfejsy - Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Porty i interfejsy - Długość kabla zasilającego CPU: 55 cm Porty i interfejsy - Długość kabla napędu dyskietek: 15 cm Porty i interfejsy - Złącze napędu dyskietek: 1 Porty i interfejsy - Typ okablowania: Niemodularne Konstrukcja - Obsługiwany typ płyty głównej: ATX Konstrukcja - Oświetlenie: Nie Konstrukcja - Liczba wentylatorów: 1 went. Konstrukcja - Umiejscowienie wentylatora: Górne Myszka - Przeznaczenie: PC Wydajność - Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Wydajność - Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Wydajność - Wersja ATX: 2.3 Cechy - Rodzaj chłodzenia: Aktywne Moc - Moc w sumie: 550 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 230 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Moc - Łączna moc (+3.3 V): 105 W Moc - Łączna moc (+12 V): 456 W Moc - Łączna moc (+5 V): 105 W Moc - Łączna moc (-12V): 6 W Moc - Łączna moc (+5 Vsb): 12,5 W Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 21 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 38 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 16 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,5 A Moc - Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 2,5 A Moc - Prąd wejściowy: 7 A Ergonomia - Kolor produktu: Czarny Wewnętrzne We/Wy - Gniazdo zasilania ATX (24-pin): Tak Wewnętrzne We/Wy - Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 4 Pozostałe funkcje - Wbudowany wyłącznik: Tak Klasyfikacja - Kod producenta: PS-LTP-0550NPCNEU-2 Klasyfikacja - EAN: 841163064047 Klasyfikacja - ID Produktu: 72768059
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Thermaltake
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 550 W
Sata
  • 5 wtyczek
Molex
  • 4 wtyczki
Certyfikat
  • Brak
Modularne okablowanie
  • Brak
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Szerokość
  • 140 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Waga
  • 0,15 kg
Wtyczka zasilania (ilość pinów)
  • 24
Wysokość
  • 230 mm
Model
  • Litepower II Black 550W
Opinie Thermaltake Litepower 550W ATX (PSLTP0550NPCNEU2) Tyszowce