Silicon Power S55 240GB 2,5" (SP240GBSS3S55S25) Tyszowce
61 opinii
od 199 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Silicon Power
Model
  • S55
Pojemność
  • 240GB
Format
  • 2,5 cala
Złącze
  • SATA 3
Szerokość
  • 69.85 mm
Głębokość
  • 100 mm
Wysokość
  • 7mm
Rodzaj pamięci
  • TLC
Prędkość odczytu
  • 460MB/s
Prędkość zapisu
  • 450MB/s
Niezawodność MTBF
  • 1 500 000 h
Funkcje dodatkowe
  • S.M.A.R.T.
  • TRIM
  • NCQ
Opinie Silicon Power S55 240GB 2,5" (SP240GBSS3S55S25) Tyszowce