Silicon Power A55 256GB 2,5" SATA3 (SP256GBSS3A55S25) Tyszowce
93 opinie
od 218,99 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
Silicon Power ACE A55 Przyspiesz swój komputer niskim kosztem Dedykowany dla użytkowników szukających taniego a przy tym dobrego dysku, A55 pozycjonowany jest jako jeden z najbardziej opłacalnych modeli. Z interfejsem SATA III 6Gb/s i przystępną ceną, każdy może zmodernizować swój stary komputer nie wydając fortuny! Wyjątkowo trwały Wyposażony w szybki kontroler oraz pamięć NAND Flash, A55 gwarantuje nie tylko stabilność i trwałość dysku SSD, ale także oferuje wyjątkową wydajność! Umożliwia szybszy rozruch, krótszy czas ładowania aplikacji i większą szybkość transmisji danych. Nie ważne czy pracujesz na komputerze, serfujesz w internecie czy też oglądasz filmy, możesz cieszyć się korzystając ze swojego komputera bez opóźnień. Troszczymy się o twoje dane Jeśli twój dysk zawiera jeden lub więcej uszkodzonych bloków, może to spowodować nieodwracalne szkody w systemie. Dysk SP A55 posiada system Bad Block Management, który stale monitoruje i eliminuje uszkodzone bloki, aby utrzymać system operacyjny w dobrym stanie. To dlatego pojemność A55 widoczna w systemie operacyjnym może być nieznacznie mniejsza niż w alternatywnych produktach. Różnica ta pozwala zwiększyć bezpieczeństwo Twoich danych, ponieważ zależy nam na tym najbardziej! Producent: Silicon Power Klasa produktu: Dysk SSD - wewnętrzny Format szerokości: 2.5 cali Pojemność dysku: 512 GB Pojemność pamięci FLASH: 512 GB Szybkość interfejsu dysku: 6 Gb/s Średni czas między uszkodzeniami (MTBF): 1500000 h Szerokość: 69.85 mm Wysokość: 7 mm Długość: 100 mm Masa netto: 63 g
Specyfikacja
Podstawe informacje
Marka
  • Silicon Power
Model
  • Ace A55
Pojemność
  • 2GB
Format
  • 2,5 cala
Złącze
  • SATA 3
Szerokość
  • 69.9 mm
Głębokość
  • 100 mm
Wysokość
  • 7mm
Rodzaj pamięci
  • 3D NAND
Prędkość odczytu
  • 1500MB/s
Prędkość zapisu
  • 1220MB/s
Niezawodność MTBF
  • 1 500 000 h
Funkcje dodatkowe
  • S.M.A.R.T.
  • TRIM
  • NCQ
Opinie Silicon Power A55 256GB 2,5" SATA3 (SP256GBSS3A55S25) Tyszowce