Samsung 34" Odyssey G5 (LC34G55TWWPXEN) Tyszowce
6 opinii
Monitor Samsung 34" Odyssey G5 PŁYNNOŚĆ DYNAMICZNYCH SCEN AKCJI Częstotliwość odświeżania 165 Hz Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu 165 Hz zapewnia pozbawione zakłóceń sceny akcji, nawet w grach o wysokiej liczbie klatek na sekundę (FPS). Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz też ustawić …
od 999 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 8
Oferta sklepu
Opis
Monitor Samsung 34" Odyssey G5 PŁYNNOŚĆ DYNAMICZNYCH SCEN AKCJI Częstotliwość odświeżania 165 Hz Wysoka częstotliwość odświeżania obrazu 165 Hz zapewnia pozbawione zakłóceń sceny akcji, nawet w grach o wysokiej liczbie klatek na sekundę (FPS). Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz też ustawić częstotliwość odświeżania na 60 Hz/120 Hz. Nieznaczne opóźnienia, szybsze reakcje Niski czas reakcji 1 ms (MPRT*) spowoduje, że Twoje ruchy na ekranie będą tak szybkie, jak reakcje Twoich mięśni. Po dynamicznej zmianie scenerii gry lub ładowaniu pola walki, obraz od razu będzie idealnie wyraźny, pozbawiony efektu rozmycia. * MPRT skrót od Moving Picture / Pattern Response Time.  Szacowany efekt działania systemu wykorzystującego migotanie podświetlenia ekranu do niwelowania rozmycia obrazu. Czas reakcji oparto na wewnętrznych testach. Może różnić się w zależności od warunków testu. ZACHWYCAJĄCA JAKOŚĆ OBRAZU Grafika, która przekracza wszelkie granice. Ultra-WQHD zapewnia rozległy widok świata gry z perfekcyjnie realistycznymi detalami. Imponujący rozmiar ekranu sprawia, że możesz w pełni zanurzyć się w prezentowanych treściach. Rozpraszająca uwagę środkowa ramka i plątanina kabli towarzysząca zestawieniu dwóch mniejszych monitorów już Ci w niczym nie przeszkodzi. Rozdzielczość ultrapanoramicznego monitora to 21:9, takie proporcje pozwalają optymalnie wykorzystać obszar roboczy. DLA JESZCZE LEPSZYCH WRAŻEŃ Z GRY Płynna rozgrywka za każdym razem z AMD FreeSync - technologią synchronizacji obrazu. Zapewnia zminimalizowanie zacinania się i rwania obrazu dzięki synchronizacji odświeżania ekranu i karty graficznej. Nawet najbardziej dynamiczne sceny przebiegną bez zacięć. MISTRZOWSKIE ZAKRZYWIENIE 1000 R Zanurz się w wyraźne obrazy otaczające Cię ze wszystkich stron. Ekran o zakrzywieniu 1000 R* sprawi, że Twoje pole widzenia wypełni się scenami z gry i poczujesz jakbyś tam był! Przyspiesz bicie serca, doświadczając niepowtarzalnych emocji podczas ulubionych rozgrywek. * „R” oznacza promień. Im mniejsza wartość „R”, tym głębsze zakrzywienie. REALIZM BARW Z HDR10 Głębokie, atrakcyjne widoki osiągniesz z szerokim zakresem dynamiki obrazu HDR10. Dostrzeż zarówno kryjące się w mroku postacie, jak i te pojawiające się w oślepiającym blasku bieli - szeroka rozpiętość tonalna sprawi, że obraz będzie bardziej realistyczny i bogaty w subtelne, nawet te trudne do dostrzeżenia detale. FUTURYSTYCZNY DESIGN Funkcja Flicker Free minimalizuje migotanie ekranu podczas długotrwałej pracy lub rozrywki, a tryb Eye Saver redukuje ilość emitowanego niebieskiego światła. Ograniczysz zmęczenie oczu - korzystanie z monitora będzie bardziej komfortowe, a zakrzywiony ekran dodatkowo odciąży Twój wzrok.
Specyfikacja
Podstawowe
Marka
  • Samsung
Przekątna ekranu
  • 34 cale
Proporcje ekranu
  • 21:9
Kolor
  • Czarne
Technologia
  • Curved
Rozdzielczość
  • 3440x1440
Częstotliwość odświeżania
  • 165Hz
Rodzaj matrycy
  • VA
Rodzaj podświetlenia
  • LED
Jasność
  • 250cd/m2
Kontrast dynamiczny
  • Mega
Czas reakcji
  • 1 ms
Powłoka matrycy
  • Matowa
Kąty widzenia w pionie
  • 178°
Kąty widzenia w poziomie
  • 178°
Funkcje dodatkowe
  • HDR
  • Flicker Free
  • Low Blue Light
  • AMD FreeSync Premium
Ekran dotykowy
  • Nie
Tryb HDR
  • Tak
Głośniki
  • Nie posiada
Moc głośników
  • Nie dotyczy
Tuner TV
  • Nie posiada
Złącza
  • DisplayPort
  • HDMI 2.0
Funkcja pivot
  • Nie
Montaż ścienny
  • Tak
Standard VESA
  • 75x75
Wysokość z podstawą
  • 478mm
Szerokość z podstawą
  • 807mm
Głębokość z podstawą
  • 273mm
Waga z podstawą
  • 5.6 kg
Wielkość ekranu
  • 86 cm
Pobór mocy
  • 50W
Pobór mocy w trybie czuwania
  • 0,5W
Roczne zużycie energii
  • 47 kWh
Klasa energetyczna
  • G
Klasa efektywności energetycznej w trybie HDR
  • G
Klasa efektywności energetycznej w trybie SDR
Zużycie energii na 1000 h w trybie HDR (N)
  • 50 kWh
Zużycie energii na 1000 h w trybie SDR (N)
  • 32 kWh
Typ urządzenia
  • Konsumenckie
Etykieta energetyczna
  • https://www.oleole.pl/energy-label-without-watermark.ltr?code=1287503
Karta informacyjna
  • https://www.euro.com.pl/product-energy-cards/new-123210273337.pdf
Model
  • C34G55TWWPX
Opinie Samsung 34" Odyssey G5 (LC34G55TWWPXEN) Tyszowce