Power Supply CHIEFTEC 500W PFC Active APB-500B8 (APB500B8) Tyszowce
ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W Chieftec ✅ ✔️ Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Certyfikaty: CE, CB, TÜV, EAC Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz EAN: 4710713230569 Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim …
od 127 Najbliżej: 27 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W Chieftec ✅ ✔️ Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Certyfikaty: CE, CB, TÜV, EAC Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz EAN: 4710713230569 Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Gniazdo stacji dyskietek: Tak Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Głębokość produktu: 140 mm Ilość złączy zasilających SATA: 3 Kod Producenta: APB-500B8 Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 kolor produktu: Srebrny Liczba wentylatorów: 1 wentylator Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1): 24 A Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2): 21 A Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 22 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 19 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 2,5 A Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Napięcie wejściowe AC: 230 V Prąd wejściowy: 4 A Przeznaczenie: PC Rodzaj chłodzenia: Aktywne Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Szerokość produktu: 150 mm Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika m: Aktywne Wbudowany wyłącznik: Tak Wersja ATX: 2.3 Współczynnik mocy: 0,9 Wydajność : 80% Wysokość produktu: 87 mm Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 1 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Złącze zasilacza EPS (8-pin): Nie Łączna moc: 500 W Łączna moc (+3.3 V): 130 W Łączna moc (+5 V): 130 W Łączna moc (+5 Vsb): 12,5 W Łączna moc (-12V): 3,6 W ➡️ Produkt fabrycznie nowy. Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Rodzaj chłodzenia: Aktywne Wydajność : 80% Certyfikaty: CE, CB, TÜV, EAC EAN: 4710713230569 Kod Producenta: APB-500B8 Przeznaczenie: PC Liczba wentylatorów: 1 wentylator Współczynnik mocy: 0,9 Prąd wejściowy: 4 A kolor produktu: Srebrny Szerokość produktu: 150 mm Wysokość produktu: 87 mm Funkcje ochrony zasilania: Krótkie spięcie, Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem Głębokość produktu: 140 mm Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz Napięcie wejściowe AC: 230 V Wbudowany wyłącznik: Tak Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Ilość złączy zasilających SATA: 3 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Rodzaj zasilacza (PSU): ATX Złącze zasilacza EPS (8-pin): Nie Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 22 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 19 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 2,5 A Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Wersja ATX: 2.3 Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 1 Łączna moc (+3.3 V): 130 W Łączna moc (+5 V): 130 W Łączna moc (+5 Vsb): 12,5 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Gniazdo stacji dyskietek: Tak Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1): 24 A Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2): 21 A Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): RoHS Łączna moc: 500 W Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika m: Aktywne Informacja o gwarancji 1: Dodatkowe informacje. ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W ✅ Chieftec ✅ Numer: 4710713230569, ACT-WLONONWCRCOO7. ✅ Ilośc dzni do wysyłki:3. ✅ Waga: W opisie kg. ul> ➡️ Elektronika/Komputery/Części do laptopów/Zasilacze do laptopów ➡️ ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W to gwarancja doskonałej jakości i niezawodności, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. ➡️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku. ➡️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania. ➡️ Wybierając ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-500B8 500W, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Chieftec
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 500 W
Sata
  • 3 wtyczki
Molex
  • 2 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus
Modularne okablowanie
  • Brak
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Waga
  • 1,42 kg
Wysokość
  • 87 mm
Model
  • APB-500B8
Opinie Power Supply CHIEFTEC 500W PFC Active APB-500B8 (APB500B8) Tyszowce