Zdjęcie MODECOM Zasilacz B88-700-FC 700W 80 Plus Bronze Bulk - Tyszowce
MODECOM Zasilacz B88-700-FC 700W 80 Plus Bronze Bulk Tyszowce
Na tej aukcji otrzymasz tylko oryginalne, fabrycznie nowe produkty. Jako Oficjalny Sklep MODECOM, zapewniamy ekspresową i bezpieczną dostawę, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się nowym sprzętem Zasilacz ATX 700W 80 Plus Bronze MODECOM MC-B88-700FC 120 mm APFC Certyfikat sprawności Certyfikat 80 …
Liczba ofert: 0
Opis
Na tej aukcji otrzymasz tylko oryginalne, fabrycznie nowe produkty. Jako Oficjalny Sklep MODECOM, zapewniamy ekspresową i bezpieczną dostawę, abyś jak najszybciej mógł cieszyć się nowym sprzętem Zasilacz ATX 700W 80 Plus Bronze MODECOM MC-B88-700FC 120 mm APFC Certyfikat sprawności Certyfikat 80 PLUS BRONZE 230V EU. 700 Watt mocy zasilacza. Płaskie okablowanie. Elegancki, stonowany wygląd. Użycie wysokiej jakości materiałów podczas produkcji stanowi o trwałości. Wysoka sprawność - 88% przy obciążeniu 50% mocy, 85% przy obciążeniu 20% i 100% mocy. Szereg zabezpieczeń przeciw zwarciom i przeciążeniom. Zasilacz idealnie sprawdzi się w konfiguracjach przeznaczonych również do gier. 120 milimetrowy wentylator zapewniający chłodną pracę komponentów zasilacza. Brąz 230V EU Oficjalna certyfikacja 80 PLUS BRONZE 230V EU oznacza wysoki standard sprawności pracy zasilacza, pozwalający na zbudowanie wydajnego i oszczędnego komputera do pracy, nauki, gier i multimediów. Produkty posiadające oficjalną certyfikację 80 PLUS 230V BRONZE EU charakteryzują się wysoką sprawnością, będąc wyznacznikiem jakości, efektywności energetycznej i energooszczędności. Efektywność energetyczna Wysoka sprawność zasilacza przekraczająca 80% efektywności energetycznej, niezależnie od wysokości obciążenia. Dzięki zastosowanej technologii zasilacz osiąga najwyższą sprawność energetyczną tj. 88% sprawności przy 50% obciążenia. Wysoka sprawność zasilacza jest również przy 20% obciążenia i wynosi 85%, a także przy 100% obciążenia, gdzie zasilacz osiąga również 85% sprawności. Zasilacz do każdego komputera MODECOM B88-700-FC to wydajny zasilacz, który doskonale sprawdzi się w różnych konfiguracjach. Pozwala na budowę komputera do pracy i nauki oraz do zabawy. Optymalna moc zasilacza – 700 Watt sprawdzi się niemal w każdych konfiguracjach. Osoby budujące komputer do gier na podzespołach bez overclockingu wykorzystają z powodzeniem moc zasilacza do większości nowych i wymagających mocnych podzespołów gier. W zasilaczu zastosowano szereg zabezpieczeń, które mają na celu uchronić często kosztowne podzespoły, a jednocześnie mocna linia 12V pozwala na stworzenie wydajnego i uniwersalnego komputera. 700 WATT Odpowiednia moc zasilacza 700 Watt świetnie sprawdzi się w zestawach komputerowych z kartami graficznymi NVIDIA RTX™, Radeon™ oraz Intel® Arc™. Japońskie kondensatory Wysokiej jakości japońskie kondensatory to bezpieczeństwo dla komputera. Są wytrzymałe i trwałe nawet w wysokich temperaturach pracy dochodzących do 105 stopni Celsjusza, filtrując jednocześnie ewentualne niekorzystne wahania napięć. Cichy i wydajny wentylator 120 milimetrowy wentylator zapewnia cichą pracę jednostki zasilającej, skutecznie doprowadzając chłodne powietrze z zewnątrz obudowy. Do nauki i pracy Zasilacz idealnie sprawdzi się do jednostek przeznaczonych do nauki i pracy. Moc 700 Watt jest optymalna dla większości energooszczędnych komputerów. Tym samym zasilacz stanowi optymalny wybór nie tylko pod względem jakości i niezawodności, ale również pod względem ekonomicznym. Płaskie przewody Płaskie przewody w zasilaczu umożliwiają łatwe i wygodne podłączenie wszystkich podzespołów wewnątrz obudowy. Dodatkowo przyczyniają się do lepszego opływu powietrza w komputerze. Bezpieczeństwo pracy W zasilaczu zastosowaliśmy szereg zabezpieczeń, mających chronić podzespoły komputera. Są to m.in.: OVP - zabezpieczenie nadmiarowo-napięciowe, SCP - zabezpieczenie zwarciowe, OPP - zabezpieczenie przeciążeniowe. Elegancka czerń Czy design zasilacza ma znaczenie? Według nas tak, ponieważ obudowy ze szklanym panelem bocznym pozwalają użytkownikom podziwiać wnętrze i podzespoły komputera. Pobór mocy w trybie czuwania poniżej 0.5W Dzięki optymalnej efektywności energetycznej, zasilacz jest nie tylko energooszczędny, ale generuje również mniej ciepła. Przekłada się to z korzyścią dla ogólnej temperatury wewnątrz komputera i żywotności oraz funkcjonowania innych komponentów. Specyfikacja Zabezpieczenia: OVP, SCP, OPP, UVP Moc zasilacza: 700W Standard: ATX Certyfikat: 80 PLUS Bronze Chłodzenie: WENTYLATOR 120 MM Modularne okablowanie: brak Układ PFC: Aktywny (APFC)
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • MODECOM
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 700 W
Sata
  • 7 wtyczek
Molex
  • 3 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus Bronze
Modularne okablowanie
  • Brak
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Szerokość
  • 150 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Wysokość
  • 86 mm