Lanberg 450/08 19"/4U (SC01450408B) Tyszowce
Obudowa serwerowa 19" SC01-4504-08B Lanberg do szaf rack 19". Specyfikacja: - Obsługiwane rozmiary płyt głównych: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX, - Wysokość: 4U, - Głębokość: 450mm, - Grubość blachy: 0.8mm, - Materiał wykonania: SPCC, - Ilość slotów zatoki wewnętrznej 3.5": 6, - Ilość slotów zatoki …
od 320 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 6
Oferta sklepu
Opis
Obudowa serwerowa 19" SC01-4504-08B Lanberg do szaf rack 19". Specyfikacja: - Obsługiwane rozmiary płyt głównych: ATX, Micro-ATX, Mini-ATX, - Wysokość: 4U, - Głębokość: 450mm, - Grubość blachy: 0.8mm, - Materiał wykonania: SPCC, - Ilość slotów zatoki wewnętrznej 3.5": 6, - Ilość slotów zatoki zewnętrznej 3.5": 1, - Ilość slotów zatoki zewnętrznej 5.25": 3, - Wentylatory na obudowie: 2; 8x8cm, - Wentylatory z przodu: 1; 12x12cm (opcjonalnie), - Wentylatory z tyłu: 2; 8x8cm (opcjonalnie), - Złącza USB 2.0 na przednim panelu: 2, - Złącza mini jack 3.5mm na przednim panelu: 2, - Przyciski: zasilanie, reset, - Diody LED: zasilanie, stan hibernacji, HDD, - Ilość slotów do kart rozszerzeń: 7, - Typ slotów do kart rozszerzeń: standardowe zaślepki do PCI, - Dostępna wysokość robocza: 155 mm, - Kolor zewnętrznego panelu: czarny, - Temperatura pracy: 0-50C, - Wilgotność przechowywania: 5-95% - Wymiary (D x S x W): 450 x 430 x 177mm. Dodatkowe funkcjonalności: - 14 otworów na płyty dociskowe do kart rozszerzeń, - Wymienialny przedni filtr przeciwkurzowy (w zestawie), - Zamykany przedni panel (klucze w zestawie).
Specyfikacja
Podstawe informacje
Kod producenta
  • SC01450408B
Typ
  • Rack 4U
Moc zasilacza
  • Bez zasilacza
Producent
  • Lanberg
Głębokość
  • 450 mm
Konstrukcja
  • Stalowa 19"
Rodzaj kompatybilnych płyt głównych
  • ATX
Szerokość
  • 430 mm
Waga
  • 10 kg
Wysokość
  • 177 mm
Model
  • SC01-4504-08B
Opinie Lanberg 450/08 19"/4U (SC01450408B) Tyszowce