Greencell Zasilacz UPS 1500VA 1050W (UPSLP1050) Tyszowce
ZASILACZ AWARYJNY UPS GREEN CELL 1500VA 1050W AKU. 2X 9AH CZYSTY SINUS PIEC Specyfikacja Producent: Green Cell Model: UPSLP1050 Moc: 1500VA (1050W) Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Zabezpieczenie przed przepięciami: RJ45 (100Mb/s) Komunikacja:USB WskaźnikLCD …
od 679 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 6
Oferta sklepu
Opis
ZASILACZ AWARYJNY UPS GREEN CELL 1500VA 1050W AKU. 2X 9AH CZYSTY SINUS PIEC Specyfikacja Producent: Green Cell Model: UPSLP1050 Moc: 1500VA (1050W) Zabezpieczenie przed przeładowaniem Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe Zabezpieczenie przed przepięciami: RJ45 (100Mb/s) Komunikacja:USB WskaźnikLCD Napięcie wejściowe:220/230/240V Częstotliwość wejściowa:50/60 Hz Napięcie wyjściowe:230V (+/-10%), czysta sinusoida Częstotliwość wyjściowa:50Hz lub 60Hz (automatyczne wykrywanie) Akumulator:2 x 12V/9Ah Gniazda:2x Schuko + 3x IEC, RJ45 Kształt napięcia wyjściowego:Czysta Sinusoida Typowy czas ładowania:6-8 godzin (do 90%) Czas reakcji:typowy 2-6 ms (maksymalny 10 ms) Topologia:Line-Interactive Typ obudowy:Tower Kolor: Czarny Wymiary:380x158x198mm Waga:11kg Kod produktu: 29444 Opis produktu Zasilacz awaryjny UPS to urządzenie, które zapewnia tymczasowe zasilanie w przypadku awarii prądu. Nagły zanik energii może prowadzić do utraty ważnych danych, uszkodzenia sprzętu oraz znacząco obniżyć poziom bezpieczeństwa Twojej własności poprzez wyłączenie systemów alarmowych. Zasilacz awaryjny UPS świetnie sprawdzi się w przestrzeniach domowych i biurowych, zapewniając ciągłość działania najważniejszych urządzeń. Zasilacz UPS marki Greencell Pozwala zabezpieczyć podłączone do niego urządzenia przed przerwami w dostawie prądu, a tym samym zachować efekty pracy i ciągłość działania sprzętów. Reguluje parametry prądu wyjściowego, zapewniając prawidłowe napięcie w przypadku awarii prądu. Posiada dedykowane gniazdo RJ45, które zabezpieczy laptop, router lub inne urządzenia przed przepięciami. Czysta czy modyfikowana sinusoida? Wybór między czystą a modyfikowaną sinusoidą w UPS zależy od rodzaju podłączanych urządzeń. Czysta sinusoida - To taka, którą znajdziesz w standardowym gniazdku elektrycznym. Do urządzeń czułych na jakość zasilania wejściowego takich jak np. laptopy najnowszej generacji. Modyfikowana sinusoida - Jest prostszą wersją, odpowiednią dla mniej wymagających urządzeń, takich jak laptopy i komputery stacjonarne starszej generacji. Nowa, lepsza jakość Głównym celem jest połączenie maksymalnej funkcjonalności zasilaczy UPS z najwyższą jakością i nowoczesnością. Nowy design, który świetnie się prezentuje, pasuje do każdego otoczenia i zwiększa trwałość oraz jakość urządzenia. Aby poprawić stabilizację i mocowanie transformatora w nowych zasilaczach UPS, zastosowano metalowe kątowniki, które wzmacniają całą konstrukcję. Zasilacze zapewniają lepszy dostęp do akumulatorów dzięki prostemu demontażowi pokrywy frontowej. Aluminiowa ścianka chroni front urządzenia. Projekt idealny Zasilacz UPS posiada wyświetlacz LCD, informujący o wielu istotnych parametrach pracy oraz dedykowaną aplikację, która ułatwia użytkowanie i kontrolę urządzenia. W nowej wersji zasilaczy poprawiono i zmniejszono jasność ekranu, aby był jak najbardziej czytelny i komfortowy dla użytkownika. Najważniejsze parametry Moc Informuje o ilości i typie urządzeń, jakie zasilacz jest w stanie zaopatrzyć w prąd. Aby zapewnić najwyższą jakość zasilaczy UPS marki Greencell, wyposażyliśmy je w trwałe i wydajne akumulatory AGM, których żywotność i najlepsza efektywność sięga nawet 5 lat pracy. Moc wybranego przez Ciebie UPS-a powinna przekraczać sumaryczną moc urządzeń do niego podpiętych. Czas przełączania To od niego zależy jak szybko UPS zareaguje w przypadku zaniku prądu. Zasilacze awaryjne Greencell Power Proof gwarantują maksymalnie szybki czas reakcji. W naszej ofercie znajdziesz UPS Greencell Line Interactive AVR z czasem przełączania nawet poniżej 10 ms oraz Greencell UPS Online dla urządzeń szczególnie wrażliwych na przerwy w dostawie prądu z czasem przełączania 0 ms. Dzięki temu masz gwarancję pełnego bezpieczeństwa Twoich urządzeń, bez negatywnego wpływu na ich pracę. W zestawie Zasilacz awaryjny UPS Green Cell 1500VA 1050W Power Proof Czysty Sinus z wyświetlaczem LCD Instrukcja obsługi w języku polskim
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Green Cell
Model
  • UPSLP1050
Typ obudowy
  • Tower
Moc pozorna [VA]
  • 1500 VA
Napięcie wejściowe
  • 220-240 V
Moc
  • 1050 W
Kształt napięcia wyjściowego
  • Sinusoidalny
Czas przełączania
  • 2-6 ms
Zimny start
  • Tak
Wysokość
  • 198 mm
Głębokość
  • 380 mm