Dynamic Technology Płyn Do Czyszczenia Piekarników, Kominków I Grilla, Nanomax Atomizer 500Ml X9 Tychy

Zestaw 9 butelek:Płyn do czyszczenia piekarników, kominków i grilla NANOMAX 500 ml AtomizerSpray do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, kuchenek, rusztów i półek, patelni, płyt grzewczych oraz szyb piekarnikowych i kominkowych. Produkt rozpuszcza tłuszcz, spieczone resztki potraw i …

od 16,99 Najbliżej: 2,2 km

Liczba ofert: 20

Oferta sklepu

Opis

Zestaw 9 butelek:

Płyn do czyszczenia piekarników, kominków i grilla NANOMAX 500 ml Atomizer

Spray do skutecznego czyszczenia grilli, piekarników, kuchenek, rusztów i półek, patelni, płyt grzewczych oraz szyb piekarnikowych i kominkowych. Produkt rozpuszcza tłuszcz, spieczone resztki potraw i zabrudzeń.

Sposób użycia: Stosować zawsze na zimnych powierzchniach. Nanieść niewielką ilość za pomocą myjki/gąbki na czyszczoną powierzchnię, rozprowadzić, pozostawić na ok. 1-2 minut, następnie zetrzeć i dokładnie spłukać wodą.

Przed użyciem wstrząsnąć.

Skład: niejonowe środki powierzchniowo czynne (mniej niż 5%), fosfoniany (mniej niż 5%). Zawiera wodorotlenek sodu i wodorotlenek potasu.

Produkty NANOMAX łamią stereotyp drogiego środka czyszczącego, który kojarzy się z zastosowaniami przemysłowymi i gastronomicznymi w wysokiej cenie. Rozpraszając metale szlachetne (np. srebro) uzyskano efekt pozytywnego oddziaływania, co nadało produktom nowe cechy czyszczące.

Pozwoliło to wypuścić na rynek produkt o porównywalnej z konkurencją cenie, ale o nieporównywalnie lepszej jakości. Nanomax powinni kupować wszyscy, którym zależy na jakości i skuteczności.

Specyfikacja

Informacje podstawowe

Producent
  • Nanomax
Rodzaj
  • Preparaty do czyszczenia kuchni i łazienki
Pojemność (l)
  • 0,5