Philips Belka Led Bn021C Led10S/840 L600 Twardogóra
Belka LED BN021C LED10S/840 L600 10W 1050lm IP20 Producent: Philips Oprawa natynkowa, do łączenia w linie świetlną, następca oprawy BN013:Akceptowalna wydajność w przystępnej cenie• Jakość i niezawodność firmy Philips• Bardzo szeroka gama długości, temperatur barwowych i strumieni świetlnych: 300 …
od 45,90 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Belka LED BN021C LED10S/840 L600 10W 1050lm IP20 Producent: Philips Oprawa natynkowa, do łączenia w linie świetlną, następca oprawy BN013:Akceptowalna wydajność w przystępnej cenie• Jakość i niezawodność firmy Philips• Bardzo szeroka gama długości, temperatur barwowych i strumieni świetlnych: 300 mm, 600 mm, 900 mm, 1200 mm, 1500 mm w 3000 K i 4000 K• Wysoka skuteczność świetlna 105 lm/W i trwałość 50 tys. godzin przy L65• Łatwe tworzenie linii świetlnych Badanie rozżarzonym drutem, zgodnie z IEC 60695-2-11 650°C - 30 s Barwa światła Biały Bez funkcji ściemniania tak Długość 586 mm Do oświetlenia awaryjnego nie Klasa ochronności II Kolor obudowy Biały Kompatybilny z Amazon Alexa nie Kompatybilny z Apple HomeKit nie Kompatybilny z Asystentem Google nie Liczba biegunów 2 Maksymalna moc zestawu 10 W Materiał Tworzywo sztuczne Możliwość pokrycia oprawy materiałem termoizolacyjnym nie Napięcie znamionowe 220 ... 240 V Oprawa o ograniczonej temperaturze obudowy „D” nie Oprawka Brak Osprzęt wymienny nie Połączenie elektryczne z systemem złączy nie Potencjometr ściemniacza (zintegrowany) nie Przekrój przewodu 0.75 mm² Rodzaj dyfuzora światła Soczewka / układ optyczny / panel Rodzaj napięcia AC Rodzaj okablowania Do okablowania przelotowego Rodzaj osprzętu Sterownik LED sterowany prądowo Stopień ochrony (IP) IP20 Strumień świetlny wg IEC 62722-2-1 1000 lm System kontroli stałego strumienia świetlnego (CLO) nie Szerokość 28.4 mm Ściemniacz 0-10 V nie Ściemniacz 1-10 V nie Ściemniacz DALI nie Ściemniacz DMX nie Ściemniacz DSI nie Ściemniacz GPRS nie Ściemniacz LineSwitch nie Ściemniacz programowalny nie Ściemniacz PWM nie Ściemniacz RF nie Ściemniacz systemowy producenta nie Ściemniacz Touch and Dim nie Ściemniacz triakowy nie Ściemniacz z nacinaniem fazy nie Ściemniacz z odcinaniem fazy nie Ściemniacz z przyciskiem nie Ściemniacz Zigbee nie Temperatura barwowa 4000 ... 4000 K Typ połączenia Inne Wiele barw Nie Wiele poziomów strumienia świetlnego Nie Wiele szerokości wiązki światła Nie Wskaźnik oddawania barw (CRI) 80-89 Współczynnik mocy 0.9 Wysokość/głębokość 35.7 mm Z czujnikiem ruchu nie Z obsługą IFTTT nie Z wyłącznikiem nie Zawiera źródło światła tak Ze statecznikiem tak Zintegrowane zasilanie awaryjne nie Źródło światła LED, niewymienne Żywotność znamionowa L70/B50 przy 25°C 30000 h