Brother P-Touch PT-E300VP Twardogóra
4,81
62 opinie
Brother PT-E300VP Solidna, trwała konstrukcja Duży, podświetlany wyświetlacz graficzny LCD Dużo wbudowanych symboli elektrycznych oraz audiowizualnych W zestawie kaseta z taśmą, akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy oraz walizka Druk na etykietach o szerokości 3,5, 6, 9 i 12 mm oraz rurkach …
od 599 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Brother PT-E300VP Solidna, trwała konstrukcja Duży, podświetlany wyświetlacz graficzny LCD Dużo wbudowanych symboli elektrycznych oraz audiowizualnych W zestawie kaseta z taśmą, akumulator litowo-jonowy, zasilacz sieciowy oraz walizka Druk na etykietach o szerokości 3,5, 6, 9 i 12 mm oraz rurkach termokurczliwych Opis urządzenia Brother PT-E300VP PT-E300VP to wytrzymałe i kompaktowe urządzenie, które znajdzie zastosowanie w pracy elektryków oraz elektroinstalatorów. Model charakteryzuje się intuicyjną obsługą – posiada podświetlany graficzny wyświetlacz LCD o wymiarach 67 mm na 40 mm, wyświetlający do 3 wierszy tekstu. Urządzenie wyposażone zostało również w standardową klawiaturę QWERTY, która uzupełniona jest dodatkowo o specjalne przyciski funkcyjne, służące do drukowania określonych typów oznaczeń. Drukarka E300VP pozwala drukować 384 najczęściej używane symbole elektryczne, komunikacyjne, AV i bezpieczeństwa, jak również 9 typów kodów kreskowych. Użytkownik może wybierać spośród 7 dostępnych czcionek, o rozmiarach od 6 do 42. P-touch E300VP drukuje na taśmach o wybranej szerokości: 3,5, 6, 9, 12 i 18 mm. Maksymalna prędkość druku oferowana przez urządzenie wynosi 20 mm na sekundę, przy czym wydruk może składać się maksymalnie z 5 wierszy, zawierać do 200 znaków i mieć długość do 300 mm. Urządzenie wyposażone zostało w łatwą w wymianie, wytrzymałą baterię litowo-jonową i posiada interfejs w języku polskim. P-touch E300VP jest dostępny w zestawie z podręczną walizką. Drukarka P-touch E300VP wykorzystuje technologię termotransferu. Model pozwala  drukować na taśmach TZe, w których zastosowano opatentowaną przez Brother technologię laminowania, zapewniającą odporność na zarysowania. Laminowane taśmy TZe składają się z sześciu warstw i tworzą cienką, a także bardzo mocną etykietę. Znaki nanoszone są metodą termotransferu i umieszczane pomiędzy dwoma ochronnymi warstwami PET (folia poliestrowa). Takie rozwiązanie zabezpiecza je przed cieczami, tarciem, temperaturą, chemikaliami oraz światłem słonecznym. Taśmy TZe są dostępne w różnych kolorach i rozmiarach. Unikatowa technologia  sprawia, że idealnie nadaje się ona do nawet najbardziej wymagających rodzajów powierzchni jak kable, powierzchnie malowane proszkowo oraz zagięte rury, szafki rozdzielcze i krosownice. Sprawdź również inne drukarki etykiet od  Brother z serii P-Touch
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Brother
Model
  • PTE300VPYJ1
Rozdzielczość głowicy
  • 180 dpi
Szybkość druku
  • 20 mm/s
Rodzaj druku
  • termotransferowy
Szerokość druku
  • 12 mm
Kolor
  • Pomarańczowe
Ilość dostępnych znaków
  • 384
Grubość
  • 220 mm
Regulowany rozmiar czcionki
  • Tak
Układ klawiatury
  • QWERTY
Automatyczny dobór długości etykiet
  • Nie
Możliwość druku kodów kreskowych
  • Tak
Rodzaj zasilania
  • Bateryjno-sieciowe
Druk pionowy
Rodzaj taśmy
  • TZe
  • HSe
  • HGe
Automatyczna inkrementacja
  • Nie
Szerokość
  • 133 mm