Oro-Med Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjnego Oro-Beauty Peeling Toruń

Urządzenie do peelingu Oromed Oro-Beauty Peeling Urządzenie do peelingu Oromed Oro-Beauty Peeling do domowej i profesjonalnej pielęgnacji twarzy. Rewitalizuje, poprawia jędrność skóry twarzy i wspomaga regeneracje komórek. Polecany i stworzony przez doświadczenie dermatologów z przebadaną …

od 159,99 Najbliżej: 1,4 km

Liczba ofert: 31

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Urządzenie do peelingu Oromed Oro-Beauty Peeling Urządzenie do peelingu Oromed Oro-Beauty Peeling do domowej i profesjonalnej pielęgnacji twarzy. Rewitalizuje, poprawia jędrność skóry twarzy i wspomaga regeneracje komórek. Polecany i stworzony przez doświadczenie dermatologów z przebadaną skutecznością, aby zapewnić najlepszą opiekę twarzy dopasowaną do potrzeb różnych rodzajów skóry. Efekty stosowania urządzenia widoczne są praktycznie od razu. A dzięki regularnym stosowaniu po 14 dniach regeneruje głębokie zmiany skórne. Systematyczne i długotrwałe stosowanie wspomaga odbudowę komórkową oraz przyśpiesza produkcję kolagenu, oczyszcza skórę z zaskórników i zapobiega ich powstawaniu, odblokowuje ujścia gruczołów łojowych. Dzięki czemu w prosty i widoczny sposób poprawiamy jędrność skóry twarzy redukując zmarszczki. Urządzenie do peelingu Oromed Oro-Beauty Peeling posiada wbudowany akumulator o mocy 500 mAh. Co pozwala na długotrwałą prace na baterii bez konieczności częstego ładowania. W zestawie znajduje się przewód UBS, który można podłączyć pod każde urządzenie z wyjściem USB lub wykorzystać ładowarki od smartfonów o mocy do 5V. Nowoczesne zastosowanie specjalnie wyprofilowanej łopatki. Sprawia, że styk skóry twarzy z płytką jest idealny. Co przekłada się na lepsze efekty stosowania peelingu.

Specyfikacja

Producent
 • Oromed
Model
 • ORO-Beauty Peeling
Wyrób medyczny
 • Wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro
Producent wyrobu medycznego
 • Oromed

Opinie Oro-Med Urządzenie Do Peelingu Kawitacyjnego Oro-Beauty Peeling Toruń

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4 na podstawie 1 opinia
 • a...h
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt zgodny z opisem