Samsung QB43C LH43QBCEBGCXEN Tczew
od 2 399 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Smukła konstrukcja. Oszałamiająca wydajność. Przedstawiamy QBC, najcieńszy wyświetlacz w ofercie Samsung UHD Signage. Wnosi elegancję do biznesu, jednocześnie maksymalizując przestrzeń. Udoskonalone rozwiązania wewnętrzne i intuicyjny interfejs użytkownika ekranu głównego sprawiają, że jest łatwy w użyciu. Firmy działające w różnych branżach mogą osiągnąć rozwój dzięki wydajności i innowacjom projektowym QBC. Maksymalny efekt na minimalnej przestrzeni Niezrównana, ultracienka obudowa QBC o grubości 28,5 mm sprawia, że jest to najcieńszy model z serii UHD firmy Samsung. QBC optymalizuje przestrzeń dzięki eleganckiemu projektowi, który płynnie komponuje się z Twoją firmą. Czysta grafika w trybie poziomym lub pionowym. Nawet ramka Ramki są spójne i równe ze wszystkich czterech stron wyświetlacza, mają tę samą grubość i wymiary. Nowa, równa konstrukcja ramki zapobiega powstawaniu jakichkolwiek problemów wizualnych, gdy wyświetlacz jest ustawiony w trybie portretowym. Bezpieczny i równy montaż. Wyśrodkowane otwory VESA Centralne położenie otworów VESA z tyłu wyświetlacza równomiernie rozkłada jego ciężar, zapewniając bezpieczny montaż. Dzięki przesunięciu otworów VESA do środka użytkownicy mogą ustawić wyświetlacz w trybie portretowym bez niezamierzonego przechylania wyświetlacza. Realistyczny kolor, urodzony w czystym stanie z drobnym kryształem. Dynamiczny kolor kryształu Każdy obraz jest bardziej wciągający dzięki miliardowi odcieni kolorów. Dynamic Crystal Color zapewnia realistyczne wariacje, pozwalając klientom dostrzec każdą subtelność. Oglądaj realistyczne odcienie kolorów w potężnej rozdzielczości 4K. Procesor kryształowy 4K Wiodąca w branży technologia przetwarzania wideo firmy Samsung poprawia każdy fragment treści, zapewniając przejrzystość i spójność. Inteligentna technologia skalowania do UHD, oparta na procesorze Quantum Lite 4K firmy Samsung, przenosi wideo o niższej rozdzielczości do UHD, zapewniając profesjonalną jakość obrazu. Połącz się wygodnie. Strona główna interfejsu użytkownika QBC oferuje większą użyteczność dzięki ulepszonemu interfejsowi ekranu głównego. Popularne kategorie, takie jak Ulubione, Źródła i Ustawienia, są wyświetlane na tym samym ekranie, co zapewnia wygodną dostępność. Folder Ulubione zapewnia użytkownikom szybki i łatwy dostęp do często używanych funkcji za pomocą jednego kliknięcia. Uproszczona kalibracja między ekranami za pomocą aplikacji mobilnej. Inteligentna kalibracja Gwarantuj pełną spójność marki na każdym wyświetlaczu i w każdej lokalizacji. Korzystając z aplikacji mobilnej Samsung, inteligentna kalibracja gwarantuje, że każdy wyświetlacz zostanie poprawnie skalibrowany, wyświetlając logo marki i inne materiały reklamowe dokładnie w wymaganych kolorach. Ulepsz profesjonalne środowiska dzięki specjalistycznym narzędziom. Tryby profesjonalne Wbudowane tryby profesjonalne zapewniają więcej możliwości w określonych branżach. Tryb reżyserski minimalizuje przetwarzanie końcowe, dostosowując treść do pierwotnego zamysłu reżysera. Zespoły medyczne mogą symulować obrazy medyczne, takie jak zdjęcia rentgenowskie, w trybie symulacji DICOM, spełniając standardy pełnej skali szarości DICOM. Zmień sposób zarządzania wyświetlaczem. Samsunga VXT Samsung VXT CMS to rozwiązanie oparte na chmurze, które łączy w sobie możliwości zarządzania treścią i zdalnego zarządzania urządzeniami, umożliwiając użytkownikom zdalne zarządzanie ustawieniami sprzętu i rozwiązywanie problemów, a jednocześnie łatwe tworzenie i wdrażanie treści bez konieczności wcześniejszego szkolenia. Specyfikacja Model: LH43QBCEBGCXEN Proporcje obrazu: 16:9 Przekątna ekranu: 43" Typ matrycy: VA Powierzchnia matrycy: Błyszcząca Ekran dotykowy: Nie Technologia podświetlania: Diody LED Plamka matrycy: 0.245 mm Rozdzielczość: 3840 x 2160 Czas reakcji: 8 ms Jasność: 350 nits Kontrast statyczny: 4 000:1 Kontrast dynamiczny: Mega Contrast Częstotliwość pozioma min.: 30 kHz Częstotliwość pozioma max.: 81 kHz Częstotliwość pionowa min.: 48 Hz Częstotliwość pionowa max.: 75 Hz Kąt widzenia poziomy: 178 ° Kąt widzenia pionowy: 178 ° Gniazda we/wy: 1 x 3,5 mm minijack 3 x HDMI 2 x USB 2.0 2 x RS-232 (COM) 1 x RJ-45 LAN Bluetooth: Tak WiFi: Tak Wbudowane głośniki: Tak Wbudowany tuner TV: Nie Kamera internetowa: Brak Pivot: Nie Regulacja wysokości: Nie Standard VESA: 200 x 200 Pobór mocy: 121 W Klasa energetyczna: G Kolor: Czarny Wysokość: 557.8 mm Szerokość: 969.5 mm Głębokość: 28.5 mm Waga: 8.8 kg