Harley davidson Fat Boy FLTFSI Tczew

Witam na mojej aukcji.Nadszedł czas aby mój grubas poszedł w dobre ręce. Niestety nawał obowiązków, brak czasu i mała liczba przejechanych km zadecydowała o sprzedaży. Jak widać włożyłem w ten motocykl wiele czasu i pieniędzy doinwestowany jest na maxa, nie ma praktycznie rzeczy, która nie została …

od 45 000 Najbliżej: 0 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Witam na mojej aukcji.

Nadszedł czas aby mój grubas poszedł w dobre ręce. Niestety nawał obowiązków, brak czasu i mała liczba przejechanych km zadecydowała o sprzedaży. Jak widać włożyłem w ten motocykl wiele czasu i pieniędzy doinwestowany jest na maxa, nie ma praktycznie rzeczy, która nie została wymieniona. Naprawdę lubiłem go ubierać a efekt można ocenić. Jest to efekt kilku lat poszukiwań części na całym świecie. Oczywiście nie wszystkim musi się podobać ale myślę, że znajdzie swojego nowego właściciela.

Motocykl jest w moich rękach od 8 lat ma zaledwie 20 tys mil przebiegu, niestety liczne wyjazdy spowodowały, że nie miałem zbyt wiele czasu na jazdę.

Model Softail FLTFI 2003 milenijny egzemplarz.

Cała armatura praktycznie wymieniona wszystko oryginalne części HD. Tłumik Screaming Eagle daje niepowtarzalny basowy dźwięk charakterystyczny tylko dla HD. Siedzenie pasażera można konfigurować zdejmując je i zakładając bagażnik robiąc solo lub z pasażerem i jest do tego oparcie i bagażnik na walizkę, torbę.

Przez te 8 lat zgromadziłem wiele rzeczy ubrania, walizki, akcesoria, które przedstawiam na zdjęciach, jednak nie są one przedmiotem tej aukcji. Jednak przedstawiam je, bo chciałbym sprzedać je razem z motocyklem, ponieważ jak wspomniałem kończę przygodę z jednośladami. Jeśli na kogoś by pasowały to byłby dodatkowy atut ponieważ sprzedałbym wszystko po fajnej cenie dla „niego” i dla „niej”.

Po więcej informacji odsyłam pod mój nr tel 661 257 011

Proszę tyko o poważne oferty.

Pozdrawiam

Faktura: nie wystawiam faktury
Uszkodzony:

Specyfikacja

Kolor
  • Czarny
Marka
  • Harley-Davidson
Pojemność silnika (cm3)
  • 1500
Przebieg (km)
  • 32000
Rodzaj napędu
  • Pas napędowy
Rodzaj paliwa
  • Benzyna
Rok produkcji
  • 2003
Stan
  • Używane