Szukasz

Myszy i trackballe Tarnów

i okolice
Myszy i trackballe
Myszy i trackballe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Logitech G603 Lightspeed Czarna (910005101)

5
Logitech G603 Lightspeed Czarna (910005101)
Miałem trudności ze znalezieniem porządnej, bezprzewodowej myszki dla siebie. Te tańsze, z przeznaczeniem do laptopów były za małe i często nie miały nawet bocznych klawiszy. Z kolei wiele modeli dla graczy jest zwyczajnie za drogich. Jedynie ten Logitech miał dla mnie akceptowalną cenę i muszę przyznać, że jest to bardzo dobry sprzęt. Po przesiadce z myszy z kabelkiem (Gigabyte XM300) nie zauważyłem jakichkolwiek opóźnień, czy "haczenia" się kursora podczas poruszania. Jest dokładnie tak samo jak z kablem. Jakość wykonania myszy jest bez zarzutu - plastiki są doskonale spasowane, a klik wszystkich klawiszy, w tym rolki, jest bardzo przyjemny. Myszka może działać na jednej lub dwóch bateriach, ale w tym drugim przypadku robi się ciężka. Nie wiem jak z żywotnością samych baterii, bo na razie mam ją dopiero ok. tygodnia. Polecam bardziej wymagającym użytkownikom, którzy szukają gryzonia bez kabla, a nie chcą wydawać po 500 zł na wypasionego gryzonia dla graczy.

SteelSeries Rival 600 Czarna (62446)

5
SteelSeries Rival 600 Czarna (62446)
Fantastyczna mysz. Wspaniała ergonomie, mysz idealnie leży w dłoni. Bdb jakość użytych materiałów. Fajny 'klik' przycisków. Można wszystko idealnie spersonalizować przez software i zsynchronizować z innymi elementami steelseries (klawiatura, podkładka prism). Dodatkowo mysz ma 8 ciężarków, które moża użyć do dopasowania wagi do swoich potrzeb. 3 duże ślizgacze zapewniają dobry poślizg, a bardzo czuły sensor to gwarancja precyzji. Po przesiadce z Rivala 300, to skok jakościowy. polecam.

Genesis Krypton 700 7200 DPI RGB (NMG-0905)

5
Genesis Krypton 700 7200 DPI RGB (NMG-0905)
Super myszka w super cenie. Gryzoń posiada nie tylko dobry sensor i solidne przełączniki, ale przede wszystkim bardzo dobrze leży w ręce. Do grania jak znalazł.