Szukasz

Gry PC Tarnobrzeg

i okolice
Gry PC
Gry PC
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

World Of Warcraft: Battle For Azeroth (Gra PC)

5
World Of Warcraft: Battle For Azeroth (Gra PC)
Blizzard opublikował wymagania systemowe Battle for Azeroth – nadchodzącego dodatku dla World of Warcraft. Będzie to już siódme rozszerzenie, dla tej wciąż bardzo popularnej gry MMORPG, która swoją premierę miała w 2004 roku.

The Sims 4: Psy i Koty

5
The Sims 4: Psy i Koty
Jako fanka zwierząt długo czekałam na ten dodatek. W grze jest wielki wybór w tworzeniu ras psów i kotów, a poza tym udostępniono wiele nowych opcji i przedmiotów. Polecam wszystkim fanom Simsów. :)
Elektroniczna rozrywka przeszła bardzo długą drogę od wyjątkowo niszowego hobby dostępnego jedynie dla garstki entuzjastów. Przez ostatnie 20 lat gry komputerowe wyszły z tak zwanego garażu i stały się częścią szeroko pojmowanej kultury popularnej, zajmując sobie należne miejsce obok książek, filmów, a także muzyki. Obecnie rynek elektronicznej rozrywki liczony jest w milionach dolarów i mówi się o tym, że może już śmiało konkurować na przykład z kinematografią. Wyniki finansowe branży gier mają jednak dla graczy znaczenie marginalne. Oni marzą, aby co roku otrzymywać jak najlepsze gry, przed którymi będą mogli spędzić dziesiątki godzin świetnie się bawiąc. Gry komputerowe dostarczają ogromne pokłady rozrywki nie tylko młodym ludziom, ale także dorosłym i całym rodzinom. Bogactwo oferty gier komputerowych sprawia, że doskonale może bawić się przy nich osoba w każdym wieku. Absolutnie każdy fan pop-kulturowej rozrywki znajdzie wśród gier komputerowych coś dla siebie. Są one podzielone na kilka gatunków, które idealnie dostosują się do każdego. Nie brakuje zatem gier RPG, gdzie każdy może przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie fantasy. Domorośli żołnierze mogą natomiast pojawić się na wirtualnym polu bitwy za sprawą gier FPS. Nie brakuje także symulatorów rajdowych dla entuzjastów czterech kółek czy amatorów prędkości. Nie brakuje także gier dla zapalonych strategów. Dzięki odpowiednio wyważonym grom strategicznym również oni będą mogli realizować swoje pasje na ekranie komputera. Co więcej, wśród gier PC nie brakuje także tytułów przeznaczonych dla najmłodszych. Rodzice bez problemu znajdą więc także gry, które będą nie tylko bawić, ale i uczyć. Zdecydowanie warto połączyć przyjemne z pożytecznym. A do której paczki ty się zaliczasz? Przy zakupie nowej gry komputerowej warto zwrócić uwagę na wymagania sprzętowe danego tytułu. Po ich przestudiowaniu będziemy mieć pewność, że zakupiony tytuł będzie prawidłowo działać na naszym komputerze stacjonarnym lub laptopie. Jest to kluczowe z punktu widzenia płynnej rozgrywki. Warto też zwrócić uwagę czy mamy stałe połączenie z Internetem, bowiem wiele produkcji wymaga właśnie aktywacji przez sieć. Dodatkowo dzięki temu będziemy mogli zmierzyć się z innymi osobami w trybie wieloosobowym. Wirtualna zabawa zmienia się wtedy nie do poznania! Jeśli spełniamy te proste warunki, każda gra PC będzie dla nas świetną wirtualną przygodą. Wystarczy tylko po nią sięgnąć i dać się porwać niczym nieskrępowanej rozrywce.