CHIEFTEC 400W PFC Active APB-400B8 (APB400B8) Szydłowiec
ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-400B8 400W Chieftec Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz Długość kabla płyty głównej: 35 cm Długość kabla zasilającego CPU: 35 cm Długość kabla zasilającego PCI Express: 35 cm Długość kabla zasilającego SATA: 350, 150 EAN: …
od 123 Najbliżej: 0,5 km
Liczba ofert: 31
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-400B8 400W Chieftec Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz Długość kabla płyty głównej: 35 cm Długość kabla zasilającego CPU: 35 cm Długość kabla zasilającego PCI Express: 35 cm Długość kabla zasilającego SATA: 350, 150 EAN: 4710713230552 Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Krótkie spięcie Gniazdo stacji dyskietek: Tak Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji Głębokość produktu: 150 mm Ilość złączy zasilających SATA: 3 Kod Producenta: APB-400B8 Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 kolor produktu: Srebrny Liczba wentylatorów: 1 wentylator Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 30 A Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 17 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 16 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 2,5 A Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Napięcie wejściowe AC: 200 - 240 V Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 350 mm, 150 Prąd wejściowy: 3 A Przeznaczenie: PC/serwer Rodzaj zasilacza (PSU): PS/2 Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Szerokość produktu: 140 mm Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika m: Aktywne Wersja ATX: 2.3 Współczynnik mocy: 0,9 Wysokość produktu: 87 mm Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 1 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Złącze napędu dyskietek: 1 Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Złącze zasilania EPS (4+4 pin): Tak Łączna moc: 400 W Łączna moc (+12 V): 360 W Łączna moc (+3.3 V): 100 W Łączna moc (+5 V): 100 W Łączna moc (+5 Vsb): 12,5 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Gwarancja: 24 miesięcy gwarancji EAN: 4710713230552 Kod Producenta: APB-400B8 Przeznaczenie: PC/serwer Liczba wentylatorów: 1 wentylator Współczynnik mocy: 0,9 Prąd wejściowy: 3 A kolor produktu: Srebrny Szerokość produktu: 140 mm Wysokość produktu: 87 mm Funkcje ochrony zasilania: Ochrona przez zbyt wysokim napięciem, Przeładowanie, Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem, Krótkie spięcie Głębokość produktu: 150 mm Częstotliwość wejściowa AC: 47 - 63 Hz Napięcie wejściowe AC: 200 - 240 V Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 Certyfikat 80 PLUS: 80 PLUS Ilość złączy zasilających SATA: 3 Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin): 2 Rodzaj zasilacza (PSU): PS/2 Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V): 30 A Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V): 17 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V): 16 A Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb): 2,5 A Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V): 0,3 A Motherboard power connector: 20+4 pin ATX Wersja ATX: 2.3 Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin): 1 Złącze zasilacza CPU (4+4 pin): Tak Łączna moc (+12 V): 360 W Łączna moc (+3.3 V): 100 W Łączna moc (+5 V): 100 W Łączna moc (+5 Vsb): 12,5 W Łączna moc (-12V): 3,6 W Długość kabla płyty głównej: 35 cm Długość kabla zasilającego CPU: 35 cm Długość kabla zasilającego PCI Express: 35 cm Długość kabla zasilającego SATA: 350, 150 Gniazdo stacji dyskietek: Tak Złącze napędu dyskietek: 1 Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego: 350 mm, 150 Złącze zasilania EPS (4+4 pin): Tak Średnica czaszy wentylatora: 12 cm Łączna moc: 400 W Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika m: Aktywne Produkt fabrycznie nowy. Kategoria :Elektronika/Komputery/Części do laptopów/Zasilacze do laptopów ZASILACZ CHIEFTEC SERIA VALUE APB-400B8 400W Chieftec Numer: 4710713230552, ACT-ZDLCHFOBU0125. Waga: 1.16 kg.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Chieftec
Standard
  • ATX
Moc zasilacza
  • 400 W
Sata
  • 3 wtyczki
Molex
  • 2 wtyczki
Certyfikat
  • 80 Plus
Modularne okablowanie
  • Brak
Głębokość
  • 140 mm
Ilość wentylatorów chłodzących
  • 1
Natężenie przy napięciu -12V
  • 0.3 A
Szerokość
  • 140 mm
Średnica wentylatorów
  • 120 mm
Wysokość
  • 15 mm