Tryton TMB1500K Sztum
od 880,58 Najbliżej: 0,4 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
Opis produktu:- Narzędzie pozwalające na szybkie wycinanie szczelin w ścianach betonowych dla ułożenia kabli czy rur- Końcówka do podłączenia odkurzacza- Utwardzana przekładnia bruzdownicy wydłuża żywotność narzędzia- Pyłoszczelne łożyska elektronarzędzia pozwalają na pracę w trudnych warunkach- Płynny start zmniejsza obciążenie instalacji- Zabezpieczenia przeciwpyłowe- Regulowana głębokość i szerokość pracy- Doskonała ergonomia- Szczotkotrzymacz- Uchwyt pomocniczy- Regulacja głębokości cięcia- 3 m przewód zasilający Dane techniczne:- Obroty bruzdownicy: 8500 obr/min- Ciężar bruzdownicy: 5,4 kg- Napięcie zasilania: 230 V- Moc znamionowa: 1500 W- Średnica tarcz bruzdownicy: 125 mm- Szerokość bruzd: 8 - 30 mm- Głębokość bruzd: 5 - 30 mm W skład kompletu wchodzi:- 2 tarcze diamentowe- Klucz- Kołnierze mocujące- Podkładki dystansowe- Klin wyłamujący- Kufer transportowy
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Moc
  • 1500 W
Producent
  • Tryton
Zasilanie
  • Sieciowe
Rodzaj silnika
  • Szczotkowe
Prędkość obrotowa
  • 8500 obr./min
Średnica tarczy
  • 125 mm
Maksymalna szerokość cięcia (mm)
  • 30
Minimalna szerokość cięcia (mm)
  • 8
Głębokość cięcia
  • 30 mm