Royal Catering Gofrownica Belgijska RCWM-2000-E (10010314) Szprotawa
24 opinie
od 596 Najbliżej: 41 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Gofrownica prostokątna na 2 gofry belgijskie Royal Catering Nazwa producenta: RCWM-2000-E Profesjonalna gofrownica o dużej mocy i specjalnej powłoce na grubych płytach grzewczych pozwala na bezproblemowe i błyskawiczne przygotowanie zawsze idealnych, pulchnych gofrów. Obudowa urządzenia wykonana jest w całości ze stali nierdzewnej, a płyty z żeliwa na których znajduje się specjalna ceramiczna emalia. Dzięki tak zaprojektowanej płycie nie ma problemu z przywieraniem i paleniem się ciasta. Urządzenie posiada praktyczną rynienkę wyłapującą okruchy, która pomaga zachować otoczenie urządzenia w czystości. Gofrownica posiada TIMER, który ułatwia organizację pracy w kuchni. Urządzenie charakteryzuje się bardzo łatwym zachowaniem czystości płyty grzewczej. Gofrownica doskonale sprawdzi się w każdej profesjonalnej kuchni, w barach, kawiarniach oraz w gastronomii obwoźnej. Wydajne i oszczędne grzałki oraz nowoczesny termostat znacznie przyśpieszają przygotowanie placków i podnoszą ich jakość oraz walory smakowe. Gofry mają kształt prostokąta o rozmiarze 10cm x 17 cm i grubości 2,5 cm. Cechy i funkcje - wytrzymała stalowa konstrukcja - duża moc i szybkość nagrzewania do 300°C - płynna regulacja temperatury - powłoka płyt z grubego żeliwa pokrytego ceramiczną emalią - szybkie i bezproblemowe pieczenie gofrów - lampki wskazujące moc i gotowość do pracy - rynienka na okruchy upieczonego ciasta - TIMER do 15 minut Parametry techniczne - Model - RCWM-2000-E - Nr katalogowy - 1314 - Stan artykułu - Nowy - Rodzaj - Pojedynczy - Zasilanie - 230 V / 50 Hz - Materiał obudowy - Stal nierdzewna - Materiał płyt grzewczych - Emaliowane żeliwo - Moc - 2000 W - Rozmiar gofra - 17 x 10 cm - Jednorazowa liczba gofrów - 2 szt. - Typ gofra - Belgijski - Kształt formy - Prostokątna - Grubość gofra - 2,5 cm - Zakres temperatury - 50-300°C - Timer - 0-15 min - Obrót o 180° - Nie - Sygnał dźwiękowy - Tak - Przewód zasilający - 1,30 m - Wymiary (DxSxW) - 37 x 32 x 50 cm - Waga - 18 kg - Wymiary wysyłki (DxSxW) - 53 x 36 x 34 cm - Waga wysyłki - 19 kg W zestawie - instrukcja PL Kod producenta: 1000167