GRIPEX REGULAR 10 tabl. Szklarska Poręba

4,82
14 opinii

Działanie:Dzięki zawartości paracetamolu (325 mg), preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, będąc bezpieczniejszym dla żołądka w porównaniu do leków na bazie kwasu acetylosalicylowego. Kolejny składnik leku - pseudoefedryna (30 mg) - udrażnia nos i zatoki ułatwiając swobodne …

od 17,99 Najbliżej: 17 km

Liczba ofert: 4

Oferta sklepu

Opis

Działanie:Dzięki zawartości paracetamolu (325 mg), preparat ten działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo, będąc bezpieczniejszym dla żołądka w porównaniu do leków na bazie kwasu acetylosalicylowego. Kolejny składnik leku - pseudoefedryna (30 mg) - udrażnia nos i zatoki ułatwiając swobodne oddychanie, natomiast dekstrometorfan (10 mg) walczy z suchym, męczącym kaszlem.Wskazania:Krótkotrwałe leczenie objawów przeziębienia, grypy, stanów grypopodobnych (gorączka, katar, suchy kaszel, ból głowy lub gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe).Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2 tabletki Gripex. Dzieci w wieku 7-12 lat: 1 tabletkę Gripex 3-4 razy na dobę, maksymalna dawka dobowa wynosi 4 tabletki. W czasie stosowania leku nie należy pić alkoholu. Nie stosować u dzieci poniżej 7 roku życia.Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Wrodzony niedobór G-6-PD, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężkie nadciśnienie tętnicze, choroba niedokrwienna serca, astma oskrzelowa, choroba alkoholowa, przewlekły kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny, niewydolność oddechowa lub ryzyko jej wystąpienia. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Okres karmienia piersią. Tabletek Gripex nie należy stosować u dzieci do ukończenia 6 rż.Działania niepożądane: Mogą wystąpić: zawroty głowy, senność, zmęczenie, omamy, skórne reakcje nadwrażliwości (zaczerwienienie skóry, wysypka, świąd), obrzęk naczynioruchowy, duszność, zwiększona potliwość, obniżenie ciśnienia tętniczego krwi (aż do wstrząsu), napad astmy oskrzelowej, nudności, wymioty, zaparcie, ból brzucha, uszkodzenie wątroby, zaburzenia nastroju, agranulocytoza, trombocytopenia, kolka nerkowa, martwica brodawek nerkowych, ostra niewydolność nerek, kamica moczowa, zaburzenia oddawania moczu lub zatrzymanie moczu, szczególnie u pacjentów z przerostem gruczołu krokowego. U pacjentów wrażliwych obserwowano nieznaczne podwyższenie ciśnienia krwi i przyspieszenie czynności serca.Skład:(1 tabletka): paracetamol 325 mg, pseudoefedryna 30 mg, dekstrometorfan 10 mg, substancje pomocnicze.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • USP Zdrowie
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Tabletki
Opakowanie
  • 10 tabl. (blist.)
Podstawowy składnik
  • Bromowodorek dekstrometorfanu
  • Paracetamol
  • Chlorowodorek pseudoefedryny
Dawka
  • 325mg+30mg+10mg
Wskazanie
  • Ból gardła
Temperatura od
  • 15
Temperatura do
  • 25
Dystrybucja
  • Gripex
Podmiot odpowiedzialny
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • US PHARMACIA SP. Z O.O.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie GRIPEX REGULAR 10 tabl. Szklarska Poręba

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,82 na podstawie 14 opinii
  • Mariusz
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Produkt bardzo skuteczny dostępny bez recepty w bardzo atrakcyjnej cenie. Bardzo przydatny szczególnie przy przeziębieniach.
  • ZEW
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Produkt naprawdę o dobrej jakości. Działa jak należy, przynajmniej na osobę , dla której był kupiony.
  • użytkownik_anonimowy
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Bardzo dobry produkt. Stosujemy go regularnie. Wysoka jakość za rozsądną cenę. Polecamy!!!
  • RABETA
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Gripex jest to lek który pomaga w przeziębieniu, polecam go ponieważ naprawdę pomaga...
  • użytkownik_anonimowy
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    polecam, podukt naprawde w konkurencyjnej cenie niż w innych aptekach. Gorąco polecam