Szukasz

Routery Szczecin

i okolice
Routery
Routery
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

TP-Link Archer VR400

5
TP-Link Archer VR400
Sprzęt godny polecenia nie tylko za wygląd, ale przede wszystkim za funkcjonalność, dobry stosunek ceny do możliwości i jakość wykonania. konfiguracja banalna, a LTE działa lepiej jak na poprzednim urządzeniu.

Netis DSL AC/1200 Dual Band (WF2780)

5
Netis DSL AC/1200 Dual Band (WF2780)
Bardzo dobry router, posiada silniejszy sygnał i nie zawiesza się tak jak mój poprzedni tplink841. Bez problemu radzi sobie z 15 urządzeniami, gdzie przy tylu urządzeniach jego poprzednik zdychał. Mam go od dwóch tygodni, przed chwilą patrzyłem jego statystyki i ma 9 dni chodzenia bez przerwy, bez zacięć, bez resetów... Do tego dwa pasma 2,4GHz i 5GHz, dzięki którym mogłem przerzucić część nowszych urządzeń na wyższe pasmo. W paśmie 2,4Ghz ma 13 kanałów, chyba że ktoś sobie ustawi szerokość pasma 40MHz to wtedy pokazuje mu 9 - normalna sprawa. U mnie ma jakąś wadę w oprogramowaniu, bo w paśmie 5GHz nie mogę zmienić mu kanału poza pierwszym w tym paśmie. Menu w języku polskim, proste w konfiguracji. Bardzo dobry router do domu, gdy ma po prostu udostępniać internet.

TP-Link Archer C7

4,5
TP-Link Archer C7
Router pracuje stabilnie. Super sprzęt obsługujący najnowsze tryby sieci (a/b/g/n/ac). Pracuje w dwóch zakresach 5 i 2,4GHz. Tylko zasięg mógłby być nieco większy... W zakresie 5GHz jest dramatycznie słaby, ale to wynika pewnie z właściwości tego standardu, natomiast na 2,4GHz - wg. mnie powinien być silniejszy sygnał, a nie jest... Mimo tych wad zasięgowych, do pokrycia mieszkania (i nie tylko:) w zupełności wystarcza.