Szukasz

Opony letnie Szczecin

i okolice
Opony letnie
Opony letnie
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Dunlop Sp Sport Bluresponse 195/65R15 91H

4,5
Dunlop Sp Sport Bluresponse 195/65R15 91H
Opony dopiero założyłem. Własnej opinii jeszcze nie mam, ale wybierałem je kierując się wynikami testów Auto Moto. Mają być oszczędne, ciche i o krótkiej drodze hamowania. Krzysztof M.

Goodyear Efficientgrip Performance 205/55R16 91V

5
Goodyear Efficientgrip Performance 205/55R16 91V
Uważam powyższe opony za bardzo dobre, bezpieczne i wytrzymałe.Jest to dla mnie ważne gdyż dużo jeżdżę samochodem ze względu na pracę. Pozdrawiam. Małgosia.

Dębica Presto Uhp 2 225/45R17 91Y Fp

5
Dębica Presto Uhp 2 225/45R17 91Y Fp
UHP2 225/45R17 zakupiona do Cabrio. Bardzo cicha, bardzo dobrze trzyma na mokrym, na suchym rewelacja. Cena w stosunku do jakości - bez konkurencji. Przejeździłem na nich sezon letni 2017 - na razie rewelacja.
Każdy posiadacz samochodu musi pamiętać o corocznych zmianach opon, z letnich na zimowe oraz z zimowych na letnie. Zapewniają one najlepszą możliwą przyczepność naszego auta na jezdni, dzięki czemu możemy czuć się znacznie pewniej, gdy siadamy za sterami naszego wehikułu. Jesteśmy wtedy zwyczajnie spokojniejsi, co do warunków atmosferycznych czyhających na nas na zewnątrz. O ile szczególnie często kierowcy upominani są, by odpowiednio wcześniej zmieniać opony na zimowe, nie powinni także zapominać o zmianie opon na letnie. Zapewniają one zdecydowanie lepszą przyczepność na letniej nawierzchni, niż opony zimowe, dzięki czemu prowadzenie auta przebiega znacznie sprawniej i dzięki temu możemy uniknąć niezapowiedzianych zdarzeń. A wystarczy po prostu zmiana ogumienia. Nie powinniśmy traktować tego jak nudnego obowiązku, ale jako rzecz, która w wymierny sposób przyczynia się do poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze. Przy wyborze nowych opon warto kierować się kryteriami nakreślonymi przez producenta naszego samochodu oraz do ogólnie stosowanych norm dotyczących zakupu tego typu produktów. Dzięki temu będziemy pewni, że nabyte przez nas opony pasują idealnie do marki naszego wehikułu. Absolutnie zawsze warto mieć je na uwadze, abyśmy przy ich wymianie nie odczuli gorzkiego rozczarowania, jeśli okazałoby się, że świeżo zakupione przez nas opony nie pasują do naszego auta. Pamiętajmy aby wszystkie kluczowe parametry dotyczące naszych czterech kół mieć w momencie zakupu zawsze pod ręką, ze średnicą na czele. Łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich tych czynnikach, a gdy przychodzi do wymiany opon, zwyczajnie napotykamy na ścianę. Każdego roku bez dwóch zdań powinniśmy oszczędzić sobie tego typu niedogodności. Na CENEO.pl każdy kierowca bez najmniejszych problemów dokona zakupu opon pasujących idealnie do jego modelu samochodu. Pomoże mu w tym szereg intuicyjnych filtrów znajdujących się w kategorii Opony letnie. Dzięki temu, pomimo wyjątkowo dużej bazie produktów, bez problemu wyfiltruje tylko te ogumienie, którego poszukuje. Dodatkowo, dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik będzie mógł dodatkowo zobaczyć czy wybrane przez niego opony znajdują się w którymś ze sklepów w jego lub jej najbliższej okolicy. Dzięki sklepom internetowym możemy nie tylko zaoszczędzić na samym produkcie, ale i na kosztach przesyłki, jeśli znajdziemy sklep oferujący nasze opony niedaleko nas. A wszystko to za pomocą dosłownie kilku kliknięć.