Szukasz

Opony letnie Szczecin

i okolice
Opony letnie
Opony letnie
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Fulda Sportcontrol 2 225/45R17 91Y Fp

5
Fulda Sportcontrol 2 225/45R17 91Y Fp
Założyłem 215/50/17 duża nośność, index Y na Passata o mocy 250KM 4motion. Opony świetne w każdych warunkach i prędkości. Miękkość super stonowana. Nie szaleję na zakrętach i łukach drogi, jeżdżę normalnie, ale testowałem też 'dynamicznie'. Bardzo ciche, o trwałości za wcześnie pisać, myślę, że się nie zawiodę. Polecam.

Uniroyal Rainsport 3 205/55R16 91V

4,5
Uniroyal Rainsport 3 205/55R16 91V
Potwierdzam opinie innych: o ile w deszczu rewelacyjna (nie trzeba nawet zmieniać stylu jazdy po wystąpieniu opadów - zachowuje się jak na suchym), o tyle w gorące, suche dni - lipa. Opona pływa po asfalcie i tyle. O ile na poprzednich Turanzach można było wchodzić w zakręty z każdą prędkością i czuć było przeciążenia boczne, o tyle na Rainsportach 3 zamiast przeciążeń bocznych jest tylko wrażenie "podwijających" się opon... ogólna niepewność. Jak już wspomniałem, zaletą jest jazda po mokrym. W moim stosunkowo mocnym aucie na poprzednich oponach po deszczu nie było mowy o wciśnięciu gazu do podłogi na 2 i 3 biegu. Teraz na prawdę dużo trudniej zrywa się trakcję :) 205/55R16

Fulda Ecocontrolhp 205/55R16 91V

5
Fulda Ecocontrolhp 205/55R16 91V
Sa naprawde ciche co do jakosci wykonania to powiem ze 4-5 lat :) Aczkolwiek jest to juz moj drugi z kolei komplet opon tej marki a z poprzednich bylem bardzo zadowolony.
Każdy posiadacz samochodu musi pamiętać o corocznych zmianach opon, z letnich na zimowe oraz z zimowych na letnie. Zapewniają one najlepszą możliwą przyczepność naszego auta na jezdni, dzięki czemu możemy czuć się znacznie pewniej, gdy siadamy za sterami naszego wehikułu. Jesteśmy wtedy zwyczajnie spokojniejsi, co do warunków atmosferycznych czyhających na nas na zewnątrz. O ile szczególnie często kierowcy upominani są, by odpowiednio wcześniej zmieniać opony na zimowe, nie powinni także zapominać o zmianie opon na letnie. Zapewniają one zdecydowanie lepszą przyczepność na letniej nawierzchni, niż opony zimowe, dzięki czemu prowadzenie auta przebiega znacznie sprawniej i dzięki temu możemy uniknąć niezapowiedzianych zdarzeń. A wystarczy po prostu zmiana ogumienia. Nie powinniśmy traktować tego jak nudnego obowiązku, ale jako rzecz, która w wymierny sposób przyczynia się do poprawy naszego bezpieczeństwa na drodze. Przy wyborze nowych opon warto kierować się kryteriami nakreślonymi przez producenta naszego samochodu oraz do ogólnie stosowanych norm dotyczących zakupu tego typu produktów. Dzięki temu będziemy pewni, że nabyte przez nas opony pasują idealnie do marki naszego wehikułu. Absolutnie zawsze warto mieć je na uwadze, abyśmy przy ich wymianie nie odczuli gorzkiego rozczarowania, jeśli okazałoby się, że świeżo zakupione przez nas opony nie pasują do naszego auta. Pamiętajmy aby wszystkie kluczowe parametry dotyczące naszych czterech kół mieć w momencie zakupu zawsze pod ręką, ze średnicą na czele. Łatwo bowiem zapomnieć o wszystkich tych czynnikach, a gdy przychodzi do wymiany opon, zwyczajnie napotykamy na ścianę. Każdego roku bez dwóch zdań powinniśmy oszczędzić sobie tego typu niedogodności. Na CENEO.pl każdy kierowca bez najmniejszych problemów dokona zakupu opon pasujących idealnie do jego modelu samochodu. Pomoże mu w tym szereg intuicyjnych filtrów znajdujących się w kategorii Opony letnie. Dzięki temu, pomimo wyjątkowo dużej bazie produktów, bez problemu wyfiltruje tylko te ogumienie, którego poszukuje. Dodatkowo, dzięki serwisowi CeneoLokalnie.pl każdy użytkownik będzie mógł dodatkowo zobaczyć czy wybrane przez niego opony znajdują się w którymś ze sklepów w jego lub jej najbliższej okolicy. Dzięki sklepom internetowym możemy nie tylko zaoszczędzić na samym produkcie, ale i na kosztach przesyłki, jeśli znajdziemy sklep oferujący nasze opony niedaleko nas. A wszystko to za pomocą dosłownie kilku kliknięć.