Szukasz

Myszy i trackballe Szczecin

i okolice
Myszy i trackballe
Myszy i trackballe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

SteelSeries Rival 110 Czarny (62466)

5
SteelSeries Rival 110 Czarny (62466)
Jeśli chodzi o parametry sensora to polecam poczytać recenzje. Na ile zdołałem stwierdzić - rzeczywistość się zgadza. W kwestii wygody mszka walczyła z paroma innymi konstrukcjami i w zasadzie wystarczy, że zacytuję moje słowa po wzięciu jej do ręki w sklepie: "ok, może pan pakować i odłożyć te pozostałe" ;-) Jak dla mnie (ręka M/L ze wskazaniem na L, głównie palm, czasem claw grip, preferowane średnie czułości) idealna w chwycie i masie.

Logitech PRO Wireless Gaming Mouse Czarna (910005272)

4,5
Logitech PRO Wireless Gaming Mouse Czarna (910005272)
Opinia po używaniu myszy przez ok. 2,5 miesiąca Kształt jest dla mnie bardzo wygodny, mysz jest bezprzewodowa z długą żywotnością akumulatora przy czym jest dużo lżejsza (ok 80g) od większości myszy i solidnie wykonana. Produkt jest stanowczo nastawiony na gry fps typu CS:GO gdzie wymagana jest duża precyzja i świetnie się w takich grach sprawdza. Jeżeli ktoś ma taką okazję to polecam wypróbować mysz, niska waga + brak kabla sprawiają, że używanie jej to czysta przyjemność.

Apple Magic Mouse 2 Biała (MLA02ZM/A)

5
Apple Magic Mouse 2 Biała (MLA02ZM/A)
Myszka jest ładna, dokładna, długo wytrzymuje na baterii, jest niestety niska, a port do ładowania źle umiejscowiony. Szkoda także, że nie jest w pełni dotykowa, a hybrydowa, wieczorami kliknięcia myszki wydają się zbyt głośne, co irytuje użytkownika, mogłoby być to poprawione w myszce za taką cenę.