Szukasz

Kuchnie do zabudowy Szczecin

i okolice
Kuchnie do zabudowy
Kuchnie do zabudowy
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Amica GHGI85512AA

5
Amica GHGI85512AA
W przypadku tego zestawu dużą role odegrała cena. Jeden z tańszych kompletów, jaki widzieliśmy. Sam piekarnik dość szybko się nagrzewa. Ruszty płyty gazowej są mocne i stabilne. Sprawdza się.

Amica GHI 85312 AA

5
Amica GHI 85312 AA
kuchenka funkcjonuje dopiero od 4 m-cy , bardzo ładnie wygląda , żona twierdzi że równie dobrze piecze , wszystko ładnie wykonane, po ustawieniu przez gazownika i wymianie dysz na jakieś które on polecał ,można gotować na bardzo malutkim płomieniu i nie ma problemu z gaśnięciem palników. Zapalarki działają super , nie występuje problem z długim czasem zapalania , dosłownie 2 sek. umieszczone tradycyjnie na drzwiach piekarnika nie powodują utraty miejsca na płycie oraz nie ma żadnego problemu z utrzymaniem ich w czystości, menu wyświetlacza proste w ustawieniu i użytkowaniu ,bardzo dobrze funkcjonuje system wentylacji w piekarniku , zabudowa nic się nie nagrzewa. ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń , poza jednym który występuje nagminnie w każdej współczesnej kuchence, a mianowicie bardzo łatwo rysujące się płyty, utrzymanie ich w stanie bez zarysowań jest niemożliwe, ale problem ten dotyczy wszystkich kuchenek. to nie ten materiał i nie taka jego grubość co kiedyś!. generalnie jeśli ktoś ma problem co kupić to osobiscie polecam z czystym sumieniem.

Amica GHGF 75212 AA FUSION

5
Amica GHGF 75212 AA FUSION
Komplet za te pieniążki super! płyta dość prosta, choć elegancka, ale największa zaletą duży piekarnik z szybkim nagrzewaniem, programatorem + sensowne zużycie prądu oraz elegancki wygląd.