Szukasz

Bieganie Szczecin

i okolice
  • Odzież do biegania

  • Monitory pracy serca, pulsometry

  • Buty do biegania

  • Akcesoria do biegania

Bieganie
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Polar M430 Czarny

5
Polar M430 Czarny
Używałem dotąd M400, który był świetny a M430 jest jeszcze lepszy. Oprócz dodanych lub ulepszonych funkcji znanych ze specyfikacji, miłą niespodzianką było to, że synchronizacja z aplikacją telefonową odbywa się w tle, praktycznie na bieżąco, włącznie z treningami zawierającymi ślady GPS. M400 miewał z synchronizacją spore problemy.

Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black SS022662000

5
Suunto Spartan Sport Wrist HR All Black SS022662000
Zegarek jest rewelacyjny w pełni kompatybilny z systemem iOS, wszystkie funkcje są dopasowane dla każdego początkującego czy zawodowca. Łatwy w obsłudze, bardzo intuicyjny, polecam również z pasem jeśli pomiar nadgarstkowy będzie zbyt mało optymalny :)

FitBit Charge 2 Czarny

4,5
FitBit Charge 2 Czarny
Rewelacyjny gadżet, od półtorej miesiąca noszę ją non-stop (ściągana tylko do kąpieli). Bardzo dokładnie liczy kroki, przebyty dystans, spalone kalorie itp. Na pochwałę zasługuje aplikacja w telefonie, którą minimum raz na tydzień należy sparować z telefonem, aby dane zostały przesłane na nasze indywidualne konto. Mnóstwo wykresów, tabel, porównań i analiz naszej aktywności. Opaska sama wyłapuje aktywność jak np. spacer (ciekawostka - będąc na dyskotece opaska zinterpretowała moje ruchy jako "aerobic workout" :P ). Dobrze monitoruje tętno, czasem tylko zanika przy bardzo intensywnym i energicznym wysiłku jak np. crossfit. Szkoda tylko, że nie jest całkowicie wodoodporny i nie mogę iść z nim np. na basen.

Najczęściej szukane