Zdjęcie Yucca Przytulia czepna 50 g - Szczawno-Zdrój

Yucca Przytulia czepna 50 g Szczawno-Zdrój

YUCCA DNAMAX 400MG 90 KAPS. Yucca - Artretyzm, reumatyzm, zakwaszenie organizmu, obrzęki spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie. Ziołowy suplement na dnę moczanową i aparat ruchu.Zioło jest pomocne przy wytężonej pracy i stanach obniżonej wydolności: mózgu serca, mięśni, nerek i wątroby, usuwa …

Ostatnia znana cena: 13,83 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

YUCCA DNAMAX 400MG 90 KAPS. Yucca - Artretyzm, reumatyzm, zakwaszenie organizmu, obrzęki spowodowane zatrzymaniem wody w organizmie. Ziołowy suplement na dnę moczanową i aparat ruchu.Zioło jest pomocne przy wytężonej pracy i stanach obniżonej wydolności: mózgu serca, mięśni, nerek i wątroby, usuwa z organizmu produkty przemiany materii: kwas moczowy, toksyczne gazy amoniaku (powstające w wyniku rozkładu substancji ograniczonych przez bakterie w jelitach), sole mineralne,związki metali ciężkich. Składniki korzenia działają antybakteryjnie na patologicznąflorę bakteryjna jelit: Candida albicans, Heliobacter pytani. Diabelski pazur - ma reputację jednego z lepszych ziół do leczenia dny moczanowej, ponieważ działa jako środek przeciwbólowy, przeciwzapalny i łagodnie moczopędny. Zioło stymuluje układ trawienny, a ponieważ niekompletne trawienie białek odgrywa rolę w tworzeniu kwasu moczowego powodującego podagrę, zioło może być bardzo korzystne. Boswellia - Aktywne składniki, kwasy boswelii, zmniejszają powstawanie zapalnych leukotrienów, co jest zasadą charakterystyczną dla dny moczanowej. Pestki winogron - bogate w procyjanidyny, które są nauralnymi przeciwutleniaczami i obecnie są uznawane za najskuteczniejsze „zmiatacze" wolnych rodników w organizmie. Zawartość: 90 kapsułek po 400 mg Stosowanie:1 kapsułka trzy razy dziennie popijając szklanką wody. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dawki w ciągu dnia tj. 1200mg. Skład: yucca, pestki winogron, diabelski pazur, kapsułka celulozowa.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Proherbis
Rodzaj rejestracji
 • Suplement diety

Opinie Yucca Przytulia czepna 50 g

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 2 opinie
 • k...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
 • j...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.