PROXELAN Czopki na stany zapalne gruczołu krokowego 10 czopków Szczawno-Zdrój

4,62
81 opinii

Proxelan, czopki, 10 sztuk - opis produktu Czopki doodbytnicze stosowane w miejscowym leczeniu objawów łagodnego rozrostu oraz zapalenia gruczołu krokowego. Odpowiednia synergia działania poszczególnych składników wpływa na znaczącą poprawę jakości życia pacjenta. Poprzez postać czopków …

od 25,19 Najbliżej: 1,1 km

Liczba ofert: 47

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Proxelan, czopki, 10 sztuk - opis produktu Czopki doodbytnicze stosowane w miejscowym leczeniu objawów łagodnego rozrostu oraz zapalenia gruczołu krokowego. Odpowiednia synergia działania poszczególnych składników wpływa na znaczącą poprawę jakości życia pacjenta. Poprzez postać czopków doodbytniczych Proxelan działa bezpośrednio na gruczoł krokowy szybko niwelując objawy związane z chorobami prostaty tj. zwiększona częstość oddawania moczu, niezupełne opróżnianie pęcherza, nocne oddawanie moczu czy parcie na mocz. Postać czopków w odróżnieniu od tabletki pozwala nam szybko i miejscowo zadziałać przeciwzapalnie i łagodząco na gruczoł krokowy. Zastosowanie: czopki wskazane są w łagodzącym i zmiękczającym miejscowym leczeniu kanału odbytu w obecności stanów zastoinowych związanych z ostrym i przewlekłym zapaleniem gruczołu krokowego oraz łagodnym rozrostem gruczołu krokowego. Zalecane użycie: stosować jeden czopek dziennie, najlepiej wieczorem tuż przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza. Czas stosowania zależy od rozwoju objawów. W razie konieczności Proxelan czopki mogą być stosowane przez dłuższy czas. Sposób użycia: wyjąć czopek za dwa końce nadciętego blistra. Włożyć czopek do odbytu. Należy umyć ręce przed i po użyciu wyrobu medycznego. Składniki: pestki dyni, wąkrotka azjatycka, kadzidłowiec, kocanka, octan witaminy E, drzewo herbaciane, sól sodowa kwasu hialuronowego, glicerydy półsyntetyczne. Przeciwwskazania: nie stosować w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na jeden ze składników produktu. W przypadku stosowania innych leków doodbytniczych należy skonsultować się z lekarzem. Ważne wskazówki: Wyrób medyczny przechowywać z dala od zródeł swiatła i ciepła, najlepiej w temperaturze pomiędzy od 4 °C do25°C. Niewykorzystany wyrób medyczny należy wyrzucić do specjalnie do tego celu przeznaczonych pojemników utylizacyjnych. Producent: Miralex Sp. z o.o ul. Św. Szczepana 25, 61-465 Poznań.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Miralex
Rodzaj rejestracji
 • Suplement diety
Wskazanie
 • Prostata
Postać
 • Płyny
Podstawowy składnik
 • Dynia

Opinie PROXELAN Czopki na stany zapalne gruczołu krokowego 10 czopków Szczawno-Zdrój

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,62 na podstawie 81 opinii
 • w...l
  3,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Potrzebny czas na działanie leku i jego ocenę.
  • skuteczność
  • szybkość działania
  • wydajność
 • wesand
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobry i skuteczny specyfik.
 • w...n
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Wydajny i w przystepnej cenie =)
 • a...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Nie mogę ocenić bo to nie dla mnie ;)
 • g...4
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Szybka dostawa. Odpowiedni towar + gratisy.