Zasilacz prądu stałego 90W 7,5A 230AC/12V DC Świętochłowice
Zasilacz prądu stałego 90W 7,5A 230AC/12V DC Zasilacz przeznaczony jest do zasilania urządzeń na prąd stały np. opraw i taśm LED, niskonapięciowych pomp obiegowych i tłocznych itd... Zasilacz w zgrabnej obudowie a w komplecie posiada przewód zasilający z wtyczką 230V AC.Parametry techniczne: Model: …
od 99,75 Najbliżej: 25 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz prądu stałego 90W 7,5A 230AC/12V DC Zasilacz przeznaczony jest do zasilania urządzeń na prąd stały np. opraw i taśm LED, niskonapięciowych pomp obiegowych i tłocznych itd... Zasilacz w zgrabnej obudowie a w komplecie posiada przewód zasilający z wtyczką 230V AC.Parametry techniczne: Model: zasilacz wtyczkowy 7,5A 90W 12V Materiał: obudowa PCV Napięcie wejściowe: 230V Napięcie wyjściowe: 12V DC Moc wyjściowa: 90W Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe: tak Ochrona przeciwprzepięciowa: tak Wentylator: nie Kabel zasilający w zestawie: tak Rozmiar zasilacza: 17cmx6,5cmx4cm Zapraszamy