Steinberg Basic Waga Pocztowa SBS-LW-25/1000 Świętochłowice
od 113 Najbliżej: 50 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Waga pocztowa do paczek i listów SBS-LW-25/1000 do 25kg / 1g Steinberg Systems Nazwa producenta: SBS-LW-25/1000 Waga platformowa pocztowa marki Steinberg SystemsSBS-LW-25/1000 wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nadaje się do ważenia paczek i listów do 25kg. Wyposażona jest w platformę wykonaną z metalu. Waga pocztowa zapewnia szybkie, wygodne i dokładne ważenie z dokładnością 1 grama. Waga zasilana jest 2 bateriami AA które wystarczają do 53 godzin pracy lub zasilaczem AC / DC 6 V Platforma ważąca ma wymiary 21,5 x 17,5 cm i wykonana jest ze stali nierdzewnej. Powierzchnia ważąca cechuje się wytrzymałością i odpornością na zarysowania i obicia. Wyświetlacz LCD, o wysokiej rozdzielczości, zapewnia dokładny odczyt wartości pod każdym kątem widzenia. Dzięki opcji podświetlenia go na zielono można wygodnie sprawdzić wynik pomiaru, także w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wyświetlacz jest energooszczędny, ponieważ automatycznie wyłącza się po 2 minutach bezczynności. Parametry techniczne - Model - SBS-LW-25/1000 - Nr katalogowy - 3138 - Stan artykułu - Nowy - Materiał powierzchni ważącej - Stal szlachetna - Materiał podstawy - Tworzywo sztuczne - Podziałka - 6-25000 g - Jednostki ważenia - g, kg, oz, lb, Tl, ct - Wyświetlacz - LCD - Zasilanie - 2 baterie AA lub zasilacz AC / DC 6 V (brak w zestawie) - Żywotność baterii - do 53 godz. - Funkcje - On / Off - Włączanie / wyłączanie | Tare - Tarowanie | Mode - Zmiana jednostek | PCS - Zliczanie sztuk (25, 50, 75, 100) | Overload - Ostrzeżenie przed przeciążeniem - Wymiary wyświetlacza (SxW) - 65 x 25 mm - Wymiary powierzchni ważącej (DxS) - 217 x 177 mm - Klasa dokładności - III - Maksymalne przeciążenie - 120% - Wymiary (DxSxW) - 24 x 22 x 6,4 cm - Waga - 1,1 kg - Wymiary wysyłki (DxSxW) - 25 x 25 x 6 cm - Waga wysyłki - 1,2 kg W zestawie waga paczkowa SBS-LW-25/1000 2 baterie AA NIE MA zasilacza AC / DC 6 V (zasilacz można dokupić w naszym sklepie) instrukcja PL Kod producenta: 1001122 Gwarancja: 2 lata