Lenovo ThinkPad Ultra Slide Dock 135W (40AJ0135EU) Świętochłowice
14 opinii
od 287,34 Najbliżej: 9,4 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Lenovo 40AJ0135EU Czarna stacja dokująca do notebooków i replikator portów Połączenie A (lub wejścia): Port dokowania Złącze B (lub wyjścia): 1 x USB 3.1 Gen 2 z funkcją ciągłego ładowania, 3 x USB 3.1 Gen 2, 2 x USB-C, 1 x RJ-45 Gigabit LAN, 2 x DisplayPort, 1 x HDMI , 1 x VGA — 15-stykowe złącze HD D-Sub (HD-15) Liczba obsługiwanych monitorów: 2 Maksymalna rozdzielczość: Specyfikacja: Dzięki dopasowanej stacji dokującej ThinkPad użytkownicy w dużych firmach w szczególności korzystają z dodatkowych opcji połączeń i rozbudowy dla swoich notebooków ThinkPad.Nowe stacje dokujące zostały specjalnie zaprojektowane dla nowych notebooków ThinkPad z mechanicznym złączem dokowania z boku i podłącz notebooka, po prostu klikając na miejsce w stacji dokującej, wygodnie i bezpiecznie z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak mysz, klawiatura, pamięć USB, drukarka i zewnętrzne wyświetlacze. Przełącznik zasilania na stacji dokującej odpowiada przełącznikowi notebooka, dzięki czemu notebook można łatwo włączać i wyłączać za pomocą przełącznika zasilania na stacji dokującej. Stacja dokująca obsługuje szybkie ładowanie notebooka, dzięki czemu bateria notebooka jest gotowa do ponownego użycia w bardzo krótkim czasie.Nowe stacje dokujące ThinkPad ułatwiają pracę działowi IT, zwłaszcza w dużych firmach, zapewniając funkcje zarządzania, takie jak rozruch PXE , Support Wake On LAN i pętla adresów MAC w wybranych systemach ThinkPad.Stacje dokujące ThinkPad są dobrze przemyślane w najdrobniejszych szczegółach, przeszły szeroko zakrojone testy i są „must-have” przy każdym zakupie notebooka ThinkPad. Odtwarzanie wideo w rozdzielczości UHD przez DisplayPort i HDMI; Ładuje baterie wybranych notebooków w najkrótszym możliwym czasie (Rapid Charge) - osiąga 80% naładowania w 30 minut; Zawsze włączony port ładowania USB z tyłu do ładowania tabletów, telefonów komórkowych i innych małych urządzeń, nawet gdy notebook nie jest podłączony; Zawiera funkcje ułatwiające menedżerom IT zarządzanie, aktualizowanie i zabezpieczanie urządzeń: Intel vPro, rozruch PXE, Wake On LAN, pętla adresów MAC; Centralna ochrona fizyczna dzięki systemowi zamków z kluczem głównym (opcja). Dostępne oddzielnie. Art. 4XE0Q56388) Konfiguracja: 4 x USB 3.1 Gen. 2 (10 Gbit/s), z czego 1 x z funkcją ciągłego ładowania; 2 x USB typu C (10 Gbit/s, 5 V 3 A - 15 W); Gigabit Ethernet; 2 porty DisplayPort 1.4; 1 x HDMI 2.0; 1 x VGA; 1 x połączenie kombinowane dla mikrofonu stereo / słuchawek; Przystawka do blokady zabezpieczającej Kensington; Zabezpieczony kluczem zamek do laptopa dla dodatkowego zabezpieczenia notebooka. Interfejsy wideo VGA, HDMI, 2 x DisplayPort Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) 37,8 cm x 15,9 cm x 5,41 cm Waga 810 g Lokalizacja: Korea, Europa Zasilacz 135 watów Zaprojektowany dla ThinkPad A485; L480; L580; P52s; T480; T480s; T580; X1 Carbon 20KG, 20KH; X280 Szczegóły dotyczące maksymalnej rozdzielczości 4096 x 2160 - 60 Hz (tylko DisplayPort) 4096 x 2160 - 60 Hz (tylko HDMI) 2048 x 1536 - 85 Hz (tylko VGA) 4096 x 2160 @ 30Hz, 4096 x 2160 @ 30Hz (DisplayPort i HDMI jednocześnie) 4096 x 2160 @ 30Hz, 4096 x 2160 @ 30Hz (DisplayPort1 i DisplayPort2 jednocześnie) 4096 x 2160 @ 60Hz, 2048 x 1536 @ 85Hz (DisplayPort i VGA jednocześnie) 4096 x 2160 @ 60Hz, 2048 x 1536 @ 85Hz (HDMI i VGA jednocześnie) 4096 x 2160 @ 60Hz, 1920 x 1080 @ 60Hz, 1920 x 1080 @ 60Hz (DisplayPort1 i DisplayPort2 oraz HDMI jednocześnie) 4096 x 2160 @ 30Hz, 4096 x 2160 @ 30Hz, 2048 x 1536 @ 85Hz (DisplayPort i HDMI oraz VGA jednocześnie) Interfejsy 1 x USB 3.1 Gen 2 z funkcją ciągłego ładowania 3 porty USB 3.1 drugiej generacji 2 porty USB-C 1 x sieć - 10Base-T / 100Ba se-TX / 1000Ba se-T - RJ-45 2 x audio / wideo - DisplayPort - 20-pinowy DisplayPort 1 x audio/wideo - HDMI - 19-pinowe HDMI typu A 1 x wyświetlacz / wideo - VGA - 15-stykowy HD D-Sub (HD-15) 1 x audio - słuchawki / mikrofon - mini telefon stereo 3,5 mm 1 x replikator dokowania/połączenia Cechy: gniazdo na blokadę bezpieczeństwa (kabel blokady dostępny osobno), WakeOn-LAN, obsługa Preboot Execution Environment (PXE), przepustowość adresów MAC Oznaczenie UL, cUL, NOM, FCC, ICES Zasilanie: zasilacz 135 watów Uwaga! Opis tego produktu został przetłumaczony automatycznie. Jeśli możemy poprawić go dzięki Tobie, prosimy o kontakt. Dane techniczne: Ilość wspieranych monitorów: 2 · Interfejs: RJ45 (10/100/1000 Mbit/s), 2x DisplayPort, HDMI, jack 3,5 mm (stereo), 2x USB-C, 4x USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), DVI, VGA · Kompatybilność: Notebook · Odpowiedni dla marki: Lenovo · Pasuje do serii: Thinkpad
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Model
  • 40AJ0135EU
Rodzaj
  • Replikatory portów
  • Stacje dokujące
Kompatybilność
  • Lenovo
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 86 mm
Szerokość
  • 159 mm
Głębokość
  • 378 mm
Waga
  • 1 kg
Dystrybucja
  • Lenovo porfolio
Opinie Lenovo ThinkPad Ultra Slide Dock 135W (40AJ0135EU) Świętochłowice