Ideal Inwertorowy Sprint 15 (ISPRINT15) Świętochłowice
PROSTOWNIK PRAKTIK IDEAL INVER SPRINT 15A 12V/24V PROSTOWNIK PRAKTIK IDEAL INVER SPRINT 15A 12V/24V, jest inwertorowym prostownikiem do ładowania 12 i 24 woltowych akumulatorów kwasowych. Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy wyświetlacz prądu oraz napięcia ładowania. Bezstopniowa regulacja prądu …
od 512 Najbliżej: 36 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
PROSTOWNIK PRAKTIK IDEAL INVER SPRINT 15A 12V/24V PROSTOWNIK PRAKTIK IDEAL INVER SPRINT 15A 12V/24V, jest inwertorowym prostownikiem do ładowania 12 i 24 woltowych akumulatorów kwasowych. Urządzenie wyposażone jest w cyfrowy wyświetlacz prądu oraz napięcia ładowania. Bezstopniowa regulacja prądu ładowania umożliwia jeszcze dokładniejsze ustawienie prostownika. Bardzo lekki i poręczny, prosty w obsłudze !!! Zalety urządzenia Płynna regulacja prądu ładowania. Niewielki wymiary i masa, Posiada system chłodzenia, Zaawansowana technologia i potężne układy scalone zostały stworzone w celu uzyskania jak największej efektywności i niezawodności urządzenia. Prostownik inwerterowy został wyposażony w wentylator zamontowany na tylnej obudowie w celu zapewnienia optymalnej temperatury pracy. Po wyłączeniu prostownika wentylator jeszcze chwilę działa ochładzając układy wewnątrz obudowy. DANE TECHNICZNE Zabezpieczenie przeciążeniowe w urządzeniu: 15 A Znamionowe napięcie zasilania: 230V; 50Hz (1ph) Moc: 150 W Stopień ochrony: IP 20 Waga: 2 kg Wymiary gabarytowe dł x szer x wys: 205x180x130 mm Wymiary opakowania dł x szer x wys: 270x205x175 mm Napięcie ładowania: 12/24V Prąd ładowania: 15 A Znamionowa pojemność akumulatora Ah 15h (min/max): 25 / 100 Urządzenie jest wyposażone we wtyczkę zasilania. KUPUJĄC U NAS OTRZYMUJESZ Prostownik inwertorowy IDEAL INVER SPRINT 15, Kable (zamontowane), Opakowanie kartonowe, Instrukcja obsługi w języku Polskim - 1 szt. (instrukcja załączona również na dole aukcji w formacie pdf w zakładce "DODATKOWE INFORMACJE"). GALERIA PRODUKTU