PARACETAMOL Płyn na ból gardła i gorączkę o smaku truskawkowym 150g Świebodzin

4,78
400 opinii

PARACETAMOL Płyn na ból gardła i gorączkę o smaku truskawkowym 150g Zawiesina działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w ośrodkowym układzie nerwowym. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego i nie wpływa na czynność płytek …

od 21,42 Najbliżej: 19 km

Liczba ofert: 30

Oferta sklepu

Opis

PARACETAMOL Płyn na ból gardła i gorączkę o smaku truskawkowym 150g Zawiesina działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo, głównie poprzez hamowanie aktywności cyklooksygenazy prostaglandynowej w ośrodkowym układzie nerwowym. Nie wykazuje działania przeciwzapalnego i nie wpływa na czynność płytek krwi. Po podaniu doustnym dobrze wchłania się z przewodu pokarmowego, osiągając maksymalne stężenie we krwi po około 30-60 min. Przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych. Objawowe leczenie gorączki w tym również: gorączki spowodowanej odczynem poszczepiennym gorączki występującej w przeziębieniu i grypie bóle w trakcie ząbkowania i bóle zębów bóle głowy, uszu, gardła bóle pooperacyjne bóle na skutek uszkodzenia tkanek miękkich bóle w przebiegu przeziębienia i grypy. od 0-3 miesiąca życia 2,5-10 ml od 4-8 miesiąca życia 4-16ml od 9-11 miesiąca życia 5-20ml od 1-2 lat 6,5- 26ml od 2-3 lat 8-32ml od 4-5 lat 12-48ml od 6-8 lat 15-60ml od 9-10 lat 20-80ml od 11-12 lat 28,5-114ml 5ml zawiesiny zawiera 120mg paracetamolu (Paracetamolum) oraz substancje pomocnicze: sacharoza, guma ksantan (E 415), kwas cytrynowy jednowodny (E 330), sacharyna sodowa (E 954), sodu benzoesan (E 211), sodu pirosiarczyn (E 223), aromat truskawkowy, woda oczyszczona.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Marka
  • Hasco-Lek
Postać
  • Płyny
Opakowanie
  • 150 g (but.)
Podstawowy składnik
  • Paracetamol
Dawka
  • 120 mg/5ml
Smak
  • Truskawkowy
Wiek dziecka
  • + 3m
Wskazanie
  • Ból gardła
  • Gorączka
Podawanie
  • Doustnie
Temperatura od
  • 15
Temperatura do
  • 25
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI FARMACEUTYCZNEJ HASCO-LEK S.A.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie PARACETAMOL Płyn na ból gardła i gorączkę o smaku truskawkowym 150g Świebodzin

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,78 na podstawie 400 opinii
  • AR
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Ma dobry smak dziecko chętnie przyjmuje. Jedynym minusem jest to że dla większych dzieci jest trzeba podawać duże ilości środka
    • dobrze smakuje
    • duże dawki
  • magda
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Paracetamol pomaga zbić gorączkę podczas przeziębienia, atutem smak który moje dziecko zaakceptowało. Cena też atrakcyjna.
    • cena
    • smak
  • Chrabąszczyk
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Jedyny lek, który można podawać noworodkowi. Cena też niewysoka. Ponadto, z tego leku może skorzystać matka karmiąca.
    • dobry smak
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Małgorzata
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Paracetamol Hasco jest wygodny w użyciu, łatwy do podania. Dzieci dobrze go tolerują, bo jest całkiem dobry w smaku.
    • przeciwbólowy
    • przeciwgorączkowy
    • przeciwzapalny
    • tani
    • wygodne w uzyciu
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Bardzo szybki i skuteczny środek przeciw gorączkowy, pomaga również łagodzić ból przy ząbkowaniu, niska cena
    • skuteczność