Szukasz

Elektryczne szczoteczki do zębów Świdnica

i okolice
Elektryczne szczoteczki do zębów
Elektryczne szczoteczki do zębów
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

SEYSSO Basic Edition (9000002694)

5
SEYSSO Basic Edition (9000002694)
Moim zdaniem bardzo dobry produkt, nie mogę jednak porównac tej szczoteczki do produktu Philipsa bo tamtej nie miałem. Seysso kupiłem w na poczatku lipca, myję zęby 2-3 razy dziennie, mamy 17 wrzesień, a ja jeszcze nie ładowałem tej szczoteczki. Akumulator rewelacja. Rzeczywiscie to mycia szczoteczką soniczną trzeba się przyzwyczajać przez jakieś 2 tygodnie. W każdym razie uważam ją za jeden z najlepszych moich zakupów ostatnich lat. Polecam.

Philips Sonicare EasyClean HX6511/50

5
Philips Sonicare EasyClean HX6511/50
Świetna szczoteczka, rewelacyjnie myję moje zęby i czuję ogromną różnicę. Przyjemna w użytkowaniu ,łatwo i szybko usuwa brud,resztki jedzenia nawet z pomiędzy zębów. Delikatna przy tym dla dziąseł!

Oral-B Genius 8000 White

5
Oral-B Genius 8000 White
Ta szczoteczka, to nie krok ale skok, jeżeli chodzi o dbanie o higienę jamy ustnej. Kilka trybów, odpowiednio dobrane do nich końcówki i świetna aplikacja na telefon, która ułatwia nam właściwe dbanie o nasze zęby - i nie tylko. Genialny produkt, nie sądziłam, że może być aż taka różnica na plus. Polecam każdemu, warto się przekonać, jak bardzo może się zmienić dbanie o higienę jamy ustnej.