Seagate Dysk Hdd 12 Tb Sata 3,5" Ironwolf (ST12000NT001) Swarzędz
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 dysk twardy 12 TB 7200 RPM 256 MB 3.5" Serial ATA III Seagate IronWolf Pro ST12000NT001. Pojemność HDD: 12 TB, Szybkość HDD: 7200 RPM, Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB, Rozmiar HDD: 3.5", Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Serial ATA III Najważniejsze …
od 2 125 Najbliżej: 15 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Seagate IronWolf Pro ST12000NT001 dysk twardy 12 TB 7200 RPM 256 MB 3.5" Serial ATA III Seagate IronWolf Pro ST12000NT001. Pojemność HDD: 12 TB, Szybkość HDD: 7200 RPM, Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB, Rozmiar HDD: 3.5", Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Serial ATA III Najważniejsze parametry techniczne Cechy - Przeznaczenie: NAS Cechy - Pojemność HDD: 12 TB Cechy - Szybkość HDD: 7200 RPM Cechy - Model: HDD Cechy - Rozmiar bufora dysku pamięci: 256 MB Cechy - Rozmiar HDD: 3.5" Cechy - Szybkość transmisji interfejsu HDD: 6 Gbit/s Cechy - Szybkość transmisji utrzymania HDD: 270 MiB/s Cechy - UBER: < 1 per 10^15 bits read Cechy - Czujniki drgań obrotowych (RV): Tak Cechy - Limit obciążenia pracą: 550 TB/rok Cechy - Poziom szumu, bezczynny: 20 dB Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 101,8 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 147 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 26,1 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 670 g Wydajność - Standardowe rozwiązania komunikacyjne: Serial ATA III Wydajność - MTBF (Średni okres międzyawaryjny): 2500000 h Moc - Pobór mocy: 7,8 W Moc - Pobór mocy w trybie czuwania: 1 W Moc - Tryb wyłączenia: 1 W Moc - Napięcie pracy: 5 / 12 V Moc - Pobór mocy (bezczynny): 5 W Moc - Początkowe natężenie prądu: 2 A Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 65 °C Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -40 - 70 °C Warunki pracy - Wibracje podczas przechowywania: 2,27 G Warunki pracy - Wstrząsy podczas pracy: 50 G Warunki pracy - Wstrząsy podczas przechowywania: 200 G Klasyfikacja - Kod producenta: ST12000NT001 Klasyfikacja - EAN: 8719706432313 Klasyfikacja - ID Produktu: 101647685
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Seagate
Format
  • 3,5 cala
Pojemność
  • 12TB
Cache
  • 256MB
Prędkość Obrotowa
  • 7200 obr./min.
Interfejs
  • SATA
Wysokość
  • 26.11mm
Szerokość
  • 101.85mm
Głębokość
  • 146.99mm