Samsung OM46B (LH46OMBEBGBXEN) Swarzędz
Samsung OM46B Płaski panel Digital Signage 116,8 cm (46") LCD Wi-Fi 4000 cd/m² Full HD Czarny Tizen 5.0 24/7 Samsung OM46B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 116,8 cm (46"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Jasność: 4000 …
od 17 988 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Samsung OM46B Płaski panel Digital Signage 116,8 cm (46") LCD Wi-Fi 4000 cd/m² Full HD Czarny Tizen 5.0 24/7 Samsung OM46B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 116,8 cm (46"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Jasność: 4000 cd/m², Typ HD: Full HD. Wi-Fi. Roboczogodziny (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 5.0. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Wydajność - Czas pracy (godziny / dni): 24/7 Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Stopień ochrony IP: IP5X Moc - Pobór mocy: 350 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 - 60 Hz Moc - Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,5 W Video - Typ HD: Full HD Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LCD Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 6 ms Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 6000:1 Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,53 x 0,53 mm Wyświetlacz - Zasięg skanowania w poziomie: 15 - 135 kHz Wyświetlacz - Zasięg skanowania (długość): 24 - 75 Hz Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 116,8 cm (46") Wyświetlacz - Nasycenie kolorów: 72% Wyświetlacz - Rozdzielczość: 1920 x 1080 px Wyświetlacz - Typ ekranu: VA Wyświetlacz - Jasność: 4000 cd/m² Wyświetlacz - Ekran dotykowy: Nie Wyświetlacz - Przestrzeń barw RGB: NTSC Wyświetlacz - Natywne proporcje obrazu: 16:9 Grafika - HDCP: Tak Nośnik danych - Pojemność pamięci wewnętrznej: 8 GB Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Bluetooth: Nie Porty i interfejsy - Port DVI: Nie Porty i interfejsy - Wejście DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Interfejs do odtwarzania wideo: Yes Porty i interfejsy - RS-232C: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 2 Porty i interfejsy - Port podczerwieni: Tak Porty i interfejsy - Port USB: Tak Porty i interfejsy - Wyjście audio: Stereo Mini Jack Porty i interfejsy - Zespolony sygnał wizji: 1 Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Ergonomia - Standard VESA: Tak Ergonomia - Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Tizen 5.0 Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2 Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość portów HDMI: 2 Porty We/Wy na tylnym panelu - Wersja HDMI: 2.0 Porty We/Wy na tylnym panelu - Ilość DisplayPort: 1 Cechy - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Cechy - Wersja HDCP: 2.2 Waga i rozmiary - Szerokość ramki (bok): 1,99 cm Waga i rozmiary - Szerokość ramki (góra): 1,99 cm Waga i rozmiary - Szerokość ramki (dół): 1,99 cm Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 1062 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 54,5 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 616,6 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 18,2 kg Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 23 kg Dane opakowania - Głębokość opakowania: 158 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 757 mm Dane opakowania - Szerokość opakowania: 1189 mm Pozostałe funkcje - Wbudowany tuner tv: Nie Pozostałe funkcje - Ilość portów USB: 1 Szczegóły Techniczne - Wejście audio (mini jack): Nie Klasyfikacja - Kod producenta: LH46OMBEBGBXEN Klasyfikacja - EAN: 8806094039474 Klasyfikacja - ID Produktu: 96228841