Lenovo Stacja dokująca USB-C Mini Dock EU (40AU0065EU) Swarzędz
2 opinie
Lenovo USB-C Mini Dock Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary Lenovo USB-C Mini Dock. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Wtyk słuchawek: 3,5 mm. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Kolor produktu: Szary, …
od 628 Najbliżej: 14 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Lenovo USB-C Mini Dock Przewodowa USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Szary Lenovo USB-C Mini Dock. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C, Wtyk słuchawek: 3,5 mm. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s. Kolor produktu: Szary, Certyfikaty: CB, BSMI, SII, CU, Ukraine, Kvalitet, LOA, NOM, cULus, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, KCC, EAC. Rodzaj zasilania: Prąd przemienny, Zasilanie: 65 W. Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Najważniejsze parametry techniczne Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Sieć - Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100,1000 Mbit/s Moc - Rodzaj zasilania: Prąd przemienny Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): -5 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 20 - 95% Nośnik danych - Zintegrowany czytnik kart: Nie Wydajność - Kolor produktu: Szary Wydajność - Certyfikaty: CB, BSMI, SII, CU, Ukraine, Kvalitet, LOA, NOM, cULus, FCC, ICES, CE, RCM, VCCI, KCC, EAC Porty i interfejsy - Wtyk słuchawek: 3,5 mm Porty i interfejsy - Technologia łączności: Przewodowa Porty i interfejsy - Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 1 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Mikrofon: Nie Porty i interfejsy - Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Porty i interfejsy - Liczba portów VGA (D-Sub): 1 Porty i interfejsy - Liczba portów USB 2.0: 1 Cechy - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10 Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 180 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 53 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 17 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 156 g Dane opakowania - Szerokość opakowania: 215 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 210 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 65 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 565 g Zawartość opakowania - Zasilacz sieciowy: Tak Zawartość opakowania - Karta gwarancyjna: Tak Zawartość opakowania - Przewodnik użytkownika: Tak Zasilanie - Zasilanie: 65 W Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 Dane logistyczne - Ilość na paczkę: 1 szt. Klasyfikacja - Kod producenta: 40AU0065EU Klasyfikacja - EAN: 0193386926139 Klasyfikacja - ID Produktu: 75290500
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Model
  • Inny
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Wysokość
  • 17 mm
Szerokość
  • 180 mm
Głębokość
  • 53 mm