Gembird EnerGenie bateria do UPS (BAT-12V12AH) Swarzędz
Akumulator Gembird BAT-12V12AH dla urządzeń UPS Zastosowania: - Światło zapasowe, asekuracyjne - Alarmy systemowe - Narządzia i zabawki - Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne - Systemy UPS - Urządzenia medyczne Informacje o produkcie Rodzaj Akumulator Liczba akumulatorów 1 Napięcie 12 V …
od 99,99 Najbliżej: 7,9 km
Liczba ofert: 18
Oferta sklepu
Opis
Akumulator Gembird BAT-12V12AH dla urządzeń UPS Zastosowania: - Światło zapasowe, asekuracyjne - Alarmy systemowe - Narządzia i zabawki - Telefony oraz urządzenia telekomunikacyjne - Systemy UPS - Urządzenia medyczne Informacje o produkcie Rodzaj Akumulator Liczba akumulatorów 1 Napięcie 12 V Pojemność akumulatora 12 Ah Kolor Czarny Wymiary - Wymiary: 151 x 98.5 x 98.5 mm - Wysokość ze stykami: 103.5 mm Waga 3.5 kg Pozostałe parametry - Żywotność: 5 lat - Opór wewnętrzny: 0.03 Ohm - Samo-rozładowanie: ok. 3% pojemności na miesiąc - Napięcie ładowanie (cycle use): 14.40 - 15.00V (Max. 3.6A) - Napięcie ładowania (stand-by use): 13.5 - 13.8V
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Gembird
Rodzaj
  • Akumulatory
Głębokość
  • 100 mm
  • 95 mm
Napięcie
  • 12 V