TP-Link 16p TL-SG1016PE 8xPoE+ Suraż
4,92
6 opinii
od 579 Najbliżej: 7,1 km
Liczba ofert: 18
Oferta sklepu
Opis
TP-Link TL-SG1016PE | Switch | 16x RJ45 1000Mb/s, 8x PoE+, Rack, Zarządzaln TP-Link TL-SG1016PE - energooszczędny przełącznik gigabitowy Easy Smart TP-Link TLSG1016PE to gigabitowy switch 10/100/1000 Mb/s wyposażony w 16 portów, z czego 8 portów posiada zasilanie PoE+ umożliwiające podłączenie do sieci i zasilanie urządzeń przy pomocy jednego kabla Ethernet. Switch o mocy 110 W (do 30 W na port) może zasilać urządzenia obsługujące standard IEEE 802.3af/at, takie jak bezprzewodowe punkty dostępowe (AP), kamery IP czy telefony IP. Przełącznik TL-SG1016PE bazujący na innowacyjnej, energooszczędnej technologii pozwala na zmniejszenie zużycia energii nawet o 75%. Standardy i protokoły: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p Porty: 16 portów RJ45 10/100/1000 Mb/s, autonegocjacja/AUTO-MDI/MDIX Okablowanie sieciowe: 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100 m)EIA/TIA-568 100 Ω STP (maks. 100 m)100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100 m)EIA/TIA-568 100 Ω STP (maks. 100 m)1000BASE-T: kable UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (maks. 100 m)EIA/TIA-568 100 Ω STP (maks. 100 m) Bezwentylatorowy: Nie. Urządzenie posiada 1 wentylator Zasilanie: 100-240 V AC, 50/60 Hz Pobór mocy: Maks.124,4 W (220 V/50 Hz) Porty PoE (RJ45): Standard: 802.3 atPorty PoE: porty 1- 8Wydatek energetyczny PoE: 110 W Wymiary (S x G x W): 294 x 180 x 44 mm (11,6 x 7,1 x 1,7 cala) Montaż: Do montażu w szafie Maks. zużycie energii: 14,72 W (110 V/60 Hz bez podłączonych PD)131,42 W (110 V/60 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 110 W) Ilość generowanego ciepła: 50,22 BTU/h (bez podłączonych PD)448,41 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 110 W) Wydajność przełączania: 32 Gb/s Szybkość przekierowań pakietów: 23,8 Mp/s Tablica adresów MAC: 8 K Bufor pakietów: 4,1 Mb Ramki jumbo: 9 KB Funkcja Quality of Service: Obsługa priorytetowania w oparciu o port/kolejkowanie 802.1p/DSCPObsługa 4 kolejek priorytetowaniaFunkcja ograniczania prędkości transmisji dla każdego z portówFunkcja Storm Control Cechy przełącznika warstwy 2: IGMP Snooping V1/V2/V3Agregacja połączeńMirroring portówDiagnostyka stanu kabliZapobieganie pętlom Sieci VLAN: Jednoczesna obsługa do 32 VLAN (z 4 tys. identyfikatorów VLAN)MTU/Port/Tag VLAN Zarządzanie: Interfejs webowy GUIProgram Easy Smart Configuration Utility Metoda transmisji: Store-And-Forward Certyfikaty: FCC, CE, RoHS Zawartość opakowania: TL-SG1016PEKabel zasilającyInstrukcja obsługiPłyta CDGumowe nóżkiElementy montażowe Wymagania systemowe: Microsoft® Windows® Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensującaDopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Zasilanie Power Over Ethernet+ 8 portów przełącznika (1-8) posiada funkcję PoE+, co pozwala na automatyczne wykrywanie i zasilanie urządzeń PoE zgodnych ze standardem IEEE 802.3af/at. Rozwiązanie to umożliwia przesyłanie danych i zasilania do urządzeń za pomocą jednego kabla Ethernet. Możliwe jest działanie bezprzewodowych punktów dostępowych, kamer IP i telefonów IP w miejscach, w których nie ma dostępu do gniazdka sieciowego. Kontrola przeciążenia TL-SG1016PE posiada funkcję priorytetowania portów, niezwykle ważną, kiedy budżet mocy PoE zostanie przekroczony. Jeżeli wykorzystanie mocy przez wszystkie porty jest większe niż 110 W, wtedy port o najniższym priorytecie traci zasilanie, a dzięki temu pozostałe urządzenia mogą pracować dalej.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Tp-Link
Liczba portów
  • 16
Przeznaczenie
  • Rack
Rodzaj
  • Niezarządzalny
Liczba portów POE
  • 8
Budżet mocy
  • 150 W
Warstwa przełączania
  • L2
Bufor
  • 4 MB
Głębokość
  • 82 mm
Podział portów
  • 16x RJ-45, 2x SFP
Montaż w szafach RACK
  • Tak
Pobór mocy w czasie pracy
  • 124 W
Przepustowość
  • 32 Gb/s
Ramki jumbo
  • 9,216 B
Szerokość
  • 405 mm
Szybkość przekierowań pakietów
  • 23,8 Mp/s
Tablica adresów MAC
  • 8 k
Waga
  • 1,7 kg
Wysokość
  • 44 mm