Jumper Detektor Tętna Płodu Jpd-100S6+ Stawiszyn
od 161,99 Najbliżej: 19 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Jumper Medyczny Detektor Tętna Płodu JPD-100S6+Jumper JPD-100S6+ to certyfikowany wyrób medyczny, który umożliwia precyzyjny pomiar tętna płodu już od 16. tygodnia ciąży. Urządzenie pozwala przyszłym rodzicom monitorować pracę serca dziecka w warunkach domowych, a jednocześnie znajduje zastosowanie w profesjonalnej praktyce ginekologicznej i położniczej.Idealny do:monitorowania tętna płodu w domuwspierania praktyki lekarskiej w gabinetach ginekologicznych i położniczychpracy z kobietami w ciąży w szkołach rodzeniaJumper JPD-100S6+ to niezawodne, wygodne i w pełni bezpieczne urządzenie, które pozwala na słuchanie bicia serca dziecka i zapewnia rodzicom większy spokój oraz poczucie bliskości już od pierwszych tygodni oczekiwania.Zestaw zawiera:Medyczny Detektor tętna płodu JPD-100S6+ JUMPERBaterie 2xAAInstrukcja obsługi w języku polskimSpecyfikacja techniczna:Częstotliwość pracy akustycznej: 3,0 MHz ± 10%Ogólna czułość (200 mm od powierzchni sondy): nie mniejsza niż 90 dBPrzestrzenne/czasowe szczytowe ciśnienie akustyczne: < 0,1 Mpa Moc wyjściowa ultradźwięków: ≤ 20 mWEfektywna powierzchnia elementu aktywnego przetwornika ultradźwiękowego: 2.08 cm2Zakres pomiaru FHR: 50 – 210 bpmPrecyzja: ± 2 bpmZasilanie: 2x bateria AAWymiary:130 mm x 100 mm x 36 mmWaga: 250 g ± 5 gUrządzenie posiada certyfikat CE0598