Iiyama Prolite Tf1015Mc-B1 10&Quot; Starogard Gdański
Monitor Open Frame IIYAMA TF1015MC-B1 10,1" dotykowy 10-calowy monitor open frame z zapewniającą idealne dopasowanie piankową otuliną ProLite TF1015MC-B1 to monitor multi-touch wykorzystujący, gwarantującą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne …
od 1 729 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Monitor Open Frame IIYAMA TF1015MC-B1 10,1" dotykowy 10-calowy monitor open frame z zapewniającą idealne dopasowanie piankową otuliną ProLite TF1015MC-B1 to monitor multi-touch wykorzystujący, gwarantującą trwałość i odporność na zarysowania, technologię pojemnościową. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Front monitora jest jedną gładką szklaną powierzchnią i posiada klasyfikację IP65 oznaczającą, że może on pracować w pomieszczeniach o dużym zapyleniu oraz że jest odporny na działania strumieni wody. Piankowa otulina wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu. W zestawie standardowo dołączane są zewnętrzne listwy montażowe, dzięki którym ekran ten to doskonałe rozwiązanie dla integratorów systemów dotykowych. TECHNOLOGIA DOTYKOWA - POJEMNOŚCIOWA Technologia ta wykorzystuje przewodnictwo elektryczne. Dotyk jest rejestrowany ponieważ w miejscu dotknięcia palcem szklanej powłoki pokrywającej ekran zmienia się pojemność elektryczna. Powłoka to gwarantuje nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Co więcej ewentualne zarysowania ekranu nie mają wpływu na działanie funkcji dotykowej. Panel rozpoznaje dotyk wykonywany palcem (także w rękawiczce lateksowej) lub specjalnym rysikiem. PIANKOWA OTULINA Piankowa otulina (8mm) wzdłuż krawędzi obudowy zapewnia idealne dopasowanie monitora do miejsca montażu i dodatkowo chroni przed przenikaniem kurzu. ZARZĄDZANIE KABLAMI Osłona na kable zabezpiecza je przed poluzowaniem i utrzymuje w porządku. Kabel zasilający jest dodatkowo dokręcany do gniazda. OPEN FRAME BRACKETS Ten monitor open frame jest standardowo wyposażony w listwy montażowe. Gwarantuje to łatwość instalacji we wszelkiego rodzaju kioskach interaktywnych i punktach sprzedaży. TEST SPADAJĄCEJ PIŁKI Test polega na zrzuceniu na ekran piłki o ciężarze 0,5 kg z wysokości 1,3 metra. Jeśli ekran nie ulegnie uszkodzeniu, monitor zdaje test. Specyfikacja techniczna OBRAZ Wygląd: Open Frame Przekątna: 10.1", 25.7cm Panel: VA LED Rozdzielczość fizyczna: 1280 x 800 ( 1 megapixel) Format obrazu: 16:10 Jasność: 500 cd/m² typowa Jasność: 450 cd/m² z panelem dotykowym Kontrast statyczny: 1300:1 z panelem dotykowym Przepuszczalność światła: 90% Czas reakcji: 25ms Kąty widzenia: poziomo/pionowo: 170°/170°, prawo/lewo: 85°/85°, góra/dół: 85°/85° Synchronizacja pozioma: 30 - 60KHz Synchronizacja pionowa: 56 - 75Hz Powierzchnia robocza szer. x wys.: 216.96 x 135.6mm, 12 x 9" Plamka: 0.1695mm Obudowa: czarna DOTYK Technologia dotykowa: pojemnościowa Punkty dotykowe: 10 (HID, wymaga kompatybilnego systemu operacyjnego) Dotyk wykonywany: palcem, stylusem, w rękawiczce (lateks) Interfejs dotykowy: USB Obsługiwane systemy operacyjne: Wszystkie monitory iiyama są Plug & Play i kompatybilne z systemami Windows i Linux. Szczegóły odnośnie wsparcia systemów operacyjnych przez monitory dotykowe znajdują się w pliku dostępnym w sekcji Do pobrania. INTERFEJSY / ZŁĄCZA / STEROWANIE Analogowe wejścia sygnału: VGA x1 Cyfrowe wejścia sygnału: HDMI x1DisplayPort x1 Wyjścia audio: Mini jack x1 HDCP: tak WŁAŚCIWOŚCI 60950 test spadającej piłki: tak Testy: IP65 (front) Blokada przycisków OSD: tak OGÓLNE Języki menu OSD: EN, DE, FR, ES, IT, CN, JP Przyciski: Menu, W górę/ Jasność, W dół/ Kontrast, Wybierz, Power Parametry regulowane: kontrast, jasność, autokonfiguracja, pozycja pozioma, pozycja pionowa, taktowanie, faza, pozycja menu OSD w pionie i poziomie, czas wygaszania menu OSD, przywróć, wejście sygnału, język menu OSD, temperatura kolorów Plug&Play: DDC2B MECHANICZNE Orientacja: pozioma, pionowa, face-up Standard VESA: 100 x 100mm AKCESORIA W ZESTAWIE Kable: zasilający, USB, HDMI, DP Instrukcje: skrócona instrukcja obsługi, instrukcja bezpieczeństwa Pozostałe: zasilacz, Touch Panel Driver Disk (CD-ROM), listwy montażowe, zewnętrzny panel sterujący ZARZĄDZANIE ENERGIĄ Zasilacz: zewnętrzny Zasilanie: DC 12 V Zużycie energii: 15W typowo, 1.2W stand by ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ Certyfikaty: CB, CE, TÜV-Bauart, CU, cULus Klasa efektywności energetycznej: A WYMIARY / WAGA Wymiary produktu szer. x wys. x gł.: 212.25 x 255.8 x 39.4mm Waga (bez pudła): 1.5kg EU ENERGY EFFICIENCY LABEL Klasa efektywności energetycznej: A Zużycie energii w trybie pracy: 8W Roczne zużycie energii: 12kWh/rok* Przekątna obszaru widocznego: 26cm; 10.1"; (10" segment)